دستبوسی آلمانی‌ها برای گرفتن مزد وطن‌فروشی

کد خبر: 1194018

علی کریمی، سلبریتی خائن که طی 3 ماه گذشته فرصت خوش‌رقصی برای غربی‌ها را فراهم دیده بود برای گرفتن مزد وطن‌فروشی خود به دستبوسی رئیس‌جمهور آلمان رفت.

 دستبوسی آلمانی‌ها برای گرفتن مزد وطن‌فروشی

گرچه با هوشیاری ملت ایران، آتش فتنه خاموش شده و آرامش به کشور بازگشته است اما همچنان برخی کشورهای غربی با توسل به قطعنامه و کمیته و سازمان‌های پوشالی حقوق‌بشری، خیال خام زنده نگه‌داشتن خط اغتشاش در ایران را در سر می‌پرورانند.

اقدامات خباثت‌آمیز غربی‌ها طی 3 ماه گذشته تنها به تحریم و قطعنامه و لفاظی‌ها علیه ایران خلاصه نشد. آنها از هر فرصتی برای حمایت از اغتشاشگران استفاده کردند تا با ویران‌‌سازی داخلی و تضعیف ایران، از لغو تحریم‌ها فرار و مطالبات و شروط غیرسازنده و غیرمنطقی خود در مذاکرات هسته‌ای را به کشورمان تحمیل کنند.

پس‌ازآنکه امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه با مصی علی‌نژاد، وطن‌فروش و یکی از پادوی سرویس‌های اطلاعاتی غرب اواخر آبان ماه دیدار و طی آن ضمن حمایت از اغتشاشگران، علیه جمهوری اسلامی ایران به لفاظی پرداخت، چند روز پیش رئیس‌جمهور آلمان با انتشار عکسی غیرمنتظره از دیدار مضحک خود با علی کریمی، سلبریتی خائن خبر داد.

علی کریمی، بازیکن سابق فوتبال که چندی پیش حضورش در کانادا و گرفتن ویزای آمریکا انتقادات بسیاری را برانگیخته بود، طی 3 ماه گذشته که فرصت خوش‌رقصی برای غربی را فراهم دیده بود، در شبکه‌های مجازی به تحریک، تهییج افکار عمومی برای اقدام علیه امنیت ملی و حمایت تمام‌قد از اغتشاشگران پرداخت.

یکی از شگردهای ابلهانه او، شایعه‌پراکنی و دروغ‌گویی بود؛ شایعات و دروغ‌هایی که در فضای مجازی یکی پس از دیگری رو شد تا جایی‌که صدای بعضی از فعالان سیاسی رادیکال و هوادار غرب را هم درآورد.

حالا و در شرایطی که تلاش غرب برای ویران‌‌سازی ایران به در بسته خورده، «فرانک والتر اشتاینمایر» رئیس‌جمهور آلمان بی‌آنکه بداند سلبریتی خائن در افکار عمومی جایگاه و پایگاهی ندارد و اساساً در قد و قواره‌ای نیست که بخواهد یا بتواند بر آتش فتنه بدمد، با او دیدار کرده و علیه جمهوری اسلامی ایران به لفاظی و اتهام‌پراکنی پرداخته است. کریستین گاملین، سخنگوی ریاست جمهوری آلمان گفته، اشتاین‌مایر با علی کریمی که به یکی از چهره‌های اعتراضات سراسری در ایران تبدیل شده! درباره شرایط کنونی ایران گفت‌وگو کرده و گفته است: «نباید در برابر خشونت غیرانسانی ایران صدای خود را پایین بیاوریم.»

آلمانی‌ها که خود از ناقضان اصلی حقوق بشر در جهان هستند طی سه ماه گذشته ضمن مداخله در امور داخلی ایران، بارها همراه با آمریکا و سایر کشورهای غربی تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرده‌اند.

همین چند روز پیش بود که آلمان همراه با فرانسه و انگلیس در بیانیه‌ای ضدایرانی مدعی نقض تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران شدند یا وزیر خارجه آلمان که در جلسه شورای وزیران اروپا از تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد یا هفته گذشته که اولاف شولتس، صدراعظم آلمان علیه کشورمان به اتهام‌پراکنی پرداخت.

گرفتن مزد وطن‌فروشی

در این شرایط تنها یک‌چیز است که علی کریمی، سلبریتی وطن‌فروش را به دستبوسی دشمنان قسم‌خورده این کشور کشانده است؛ «گرفتن مزد وطن‌فروشی».

علی کریمی به حدی از وقاحت و سفاهت رسیده که به دستبوسی کسانی رفته که سال‌ها مردم ایران را تحریم کرده و در عناد و دشمنی با ملت و نظام ایران همواره پیشتاز بوده‌اند.

نمونه‌هایی از وطن‌فروشی علی کریمی

1. این سلبریتی وطن‌فروش در جریان اغتشاشات اخیر در کشور، در یکی از استوری‌های خود تصویری خون‌آلود از یک جوان را منتشر کرده و مدعی شده بود او با دوشکا در جوانرود تیر خورده است! این در حالی بود که «علی حمیدوند» صاحب عکس مورد اشاره از ساکنان روستای وراینه نهاوند بود که در مصاحبه‌ای جلوی دوربین قرار گرفت و اعلام کرد این عکس مربوط به تصادف خود در محور نهاوند به نورآباد بوده که در جریان آن، پای خود را از دست داده است.

2. کریمی چندی پیش، تصویری از دو کودک که القا‌کننده فقر و فلاکت و بدبختی کودکان ایرانی بود را در اینستاگرامش منتشر کرد در حالی‌که تصویر مزبور مربوط به حدود ۱۰ سال پیش و کشور پاکستان بود!؛ خائن وطن‌فروش نمی‌دانست که عکس‌ها هم در گوگل قابل جست‌وجو هستند؛ بر همین اساس تصویری که او استوری کرده بود پیش از آن، روی مقاله‌ای در مورد کشتار مردم پاکستان توسط نیروهای آمریکایی و در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود.

3. سلبریتی خائن یک بار دیگر هم در یک استوری دروغ در راستای مقصرنمایی نظام و تلاش برای کشته‌‌سازی، تصویری از چند جانباخته را منتشر کرد که در خیابان کنار هم افتاده بودند. وی روی آن نوشت: «این‌جا نه سوریه است، نه غزه، این‌جا جوانرود است. مردم بی‌گناهی که به دست مزدوران حکومتی جان خود را از دست می‌دهند.» این در حالی بود که تصویر مزبور مربوط به انفجاری در کابل (پایتخت افغانستان) بود که در سال 2016 اتفاق افتاده بود.

4. یکی دیگر از دروغ‌های علی کریمی، ادعای او مبنی بر «به رگبار بستن مردم ایذه» بود. وی ضمن استوری کردن تصویری که مربوط به رزمایش بسیج در شهرهای شمالی بود با القای اینکه جنگ شده و نیروهای سپاه و بسیج در حال سرکوب مردم هستند و مردم باید به خیابان‌ها بیایند، نوشته بود: «مردم بشینیم، قتل‌عام می‌شویم!»

زندگی فوق لاکچری و دعوت به اغتشاش

ادعاهای دروغ و فراخوان‌های مکرر علی کریمی در صفحات مجازی و دعوت‌های او به آشوب و اغتشاش که تنها نمونه‌های مختصری از آن در فوق آمد، در حالی بود که این سلبریتی خائن یکی از فوق لاکچتری‌ترین و مرفه‌ترین زندگی‌ها را در ایران داشته است.

بر اساس گزارشی که برنا چندی پیش منتشر کرده بود، کریمی زمانی که در تیم‌ملی بازی می‌کرد و در ایران حضور داشت، زندگی لاکچری را سپری کرده و در خانه‌ای بسیار بزرگ که به گفته سخنگوی صنعت برق، رجبی مشهدی؛ عمارت تلقی می‌شده و ارزش آن به متری بیش از ۲۵۰ میلیون تومان می‌رسد، زندگی داشته، خانه‌ای که افکار عمومی جنجال‌های قبض برق یک ماهه او را هنوز به خاطر دارد.

طبق گفته یک کارشناس اقتصادی، محمد فاضلی، مجموع هزینه برق منزل آقای کریمی برای اقتصاد ملی ایران ۱۴۶۱۷۸۴۸ (چهارده میلیون و ششصد و هفده هزار و هشتصد و چهل و هشت) تومان شده است. که شرکت توزیع برق با همه ملاحظات مربوط به تعرفه برق پرمصرف‌ها، از آقای کریمی خواسته ۴۶۳۰۱۷۵ تومان (چهارمیلیون و ششصد و سی هزار و صد و هفتاد و پنج تومان) از این مبلغ ۱۴۶۱۷۸۴۸ تومان را بپردازند. آقای کریمی به این ترتیب مبلغ ۹۹۸۷۶۷۳ (نه میلیون و نهصد و هشتاد و هفت هزار و ششصد و هفتاد و سه تومان) بابت برق مصرفی یک ماه منزل اش از اقتصاد ملی ایران یارانه دریافت می‌کنند.

این استاد دانشگاه تاکید کرده بود: خوب دقت کنید که مبلغ یارانه برق منزل آقای کریمی برابر با یارانه ماهیانه ۴۵۳۰۰ تومانی (یارانه‌ای که تا آن زمان به مردم پرداخت می‌شد) ۲۲۰ نفر است. کدام کتاب عدالت حکم می‌کند یارانه ماهیانه ۲۲۰ نفر، به برق مصرفی یک نفر از ثروتمندترین اقشار جامعه منتقل شود؟!

کیهان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها