سلیمی: خون خواهی سردار سلیمانی مشمول مرور زمان نمی شود

کد خبر: 1195668

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: ترور حاج قاسم سلیمانی موضوعی نیست که به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شود.

سلیمی: خون خواهی سردار سلیمانی مشمول مرور زمان نمی شود

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: ترور حاج قاسم سلیمانی موضوعی نیست که به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شود.

علیرضا سلیمی، با اشاره به پیگیری های قضایی ترور سردار سلیمانی در سطوح ملی و بین‌المللی، گفت: ترامپ رئیس دولت سابق آمریکا به صراحت به دست داشتن در ترور حاج قاسم سلیمانی اعتراف کرده است، بنابراین مجرم مشخص است؛ ترامپ، تیم ریاست جمهوری و دولت آمریکا مجرم هستند. در این تروریک دیپلمات را که به دعوت کشور میزبان به آنجا سفر کرده بود، ترور شد که خلاف تمام قواعد بین الملل بود و جنایت جنگی آشکار رخ داد.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چرا دادگاه ها و مجامع بین المللی در این باره سکوت کرده اند و در مقابل جنایتکاری که مانند هیتلر عمل کرده اقدامی نمی کنند؟ در هر حال اقدامات دولت ایران و همراهی دولت عراق برای پیگیری پرونده این جانیان با جدیت ادامه دارد . ایران از هر موضوعی کوتاه بیاید از جنایتی که در حق حاج قاسم صورت گرفته کوتاه نمی آید. قصه حاج قاسم موضوعی نیست که به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شود.

وی اظهار داشت: این قصه مانند قصه خاشقچی نیست که بتوان دولتی را بخرند، جبهه عظیمی از کشورهای مختلف خون خواه حاج قاسم هستند. کشورهایی چون ایران، عراق، لبنان، فلسطین، سوریه، پاکستان و افغانستان و حتی کشورهای اروپایی دادخواه هستند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: حاج قاسم در قلب مردمان آزاده دنیا جا داشته است. همه آزادگان حتی غیر مسلمان در برابر عظمت روح او کرنش کرده اند بنابراین این قصه قابل گذشت نیست و با همه وجود پیگیری می کنیم در آینده نزدیک جانیانی که دست به این جنایت زده اند به سزای اعمال خود خواهند رسید./خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها