مهمان امروز جلسه سران قوا | تأکید سران قوا بر تقویت ثبات اقتصادی و تداوم کاهش نرخ تورم

کد خبر: 1195699

ارائه گزارش پیشرفت‌های سرمایه‌گذاری، کنترل تورم و پیشران‌های اقتصادی در نشست سران قوا ارائه گزارش پیشرفت‌های سرمایه‌گذاری، کنترل تورم و پیشران‌های اقتصادی در نشست سران قوا سران سه قوه در نشست بعد از ظهر امروز شنبه که در محل دفتر رئیس جمهور برگزار شد، مهمترین مسائل و موضوعات کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند. به گزارش ایسنا، در این جلسه که با حضور سید ابراهیم رئیسی، دکتر محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای برگزار شد، دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور گزارشی از پیشرفت‌های کشور در حوزه سرمایه‌گذاری، کنترل تورم و پیشران‌های اقتصادی ارائه کرد و روسای قوای سه‌گانه بر ضرورت تقویت ثبات اقتصادی، ادامه کاهش نرخ تورم و توسعه و تقویت سرمایه‌گذاری تاکید کردند.

مهمان امروز جلسه سران قوا | تأکید سران قوا بر تقویت ثبات اقتصادی و تداوم کاهش نرخ تورم

سران سه قوه در نشست بعد از ظهر امروز شنبه که در محل دفتر رئیس جمهور برگزار شد، مهمترین مسائل و موضوعات کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در این جلسه که با حضور سید ابراهیم رئیسی، دکتر محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای برگزار شد، دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور گزارشی از پیشرفت‌های کشور در حوزه سرمایه‌گذاری، کنترل تورم و پیشران‌های اقتصادی ارائه کرد و روسای قوای سه‌گانه بر ضرورت تقویت ثبات اقتصادی، ادامه کاهش نرخ تورم و توسعه و تقویت سرمایه‌گذاری تاکید کردند./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها