پیشنهاد سرلشکر باقری به فرمانده جدید کل انتظامی کشور

کد خبر: 1197219

رئیس ستادکل نیروهای مسلح خطاب به سردار رادان فرمانده جدید کل انتظامی کشور گفت: ستادکل نیرو‌های مسلح آماده تعمیق همکاری، همراهی، هم‌‎افزایی همه‌جانبه و انجام حمایت‌های مقتضی از فراجا است.

پیشنهاد سرلشکر باقری به فرمانده جدید کل انتظامی کشور

رئیس ستادکل نیروهای مسلح خطاب به سردار رادان فرمانده جدید کل انتظامی کشور گفت: ستادکل نیرو‌های مسلح آماده تعمیق همکاری، همراهی، هم‌‎افزایی همه‌جانبه و انجام حمایت‌های مقتضی از فراجا است.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب سردار احمدرضا رادان به عنوان فرمانده کل انتظامی کشور را تبریک گفت و از خدمات سردار حسین اشتری قدردانی کرد.

متن پیام سرلشکر باقری خطاب به سردار احمدرضا رادان به شرح ذیل است:

«برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار احمد رضا رادان

با سلام و تحیات.

حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت «فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران» که بیانگر تعهد، شایستگی، کارایی و قابلیت‌های سرشار آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

رجاء واثق دارم تجارب ارزنده آن سردار گرانقدر و فهیم در سنگر‌های مختلف دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و صیانت از امنیت و آرامش مردم عزیز ایران و مقابله با پدیده‌های مخاطره انگیز و تهدیدکننده زندگی شرافتمندانه آنان به ویژه دوران متمادی خدمت در فرماندهی پرافتخار انتظامی کشور، پشتوانه مؤثری برای اجرای مأموریت‌های فراجا و پاسخ به توصیه‌های اکید معظم‌له در «حراست از امنیت، تأمین آسایش عمومی، ارتقای توانایی‌های سازمان، صیانت از شأن کارکنان و پرورش پلیس تخصصی» با بهره‌گیری هوشمندانه و خردمندانه از ظرفیت‌ها و روح همکاری و هماهنگی موجود نزد آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم و شجاع آن مجموعه خواهد بود.

اینجانب با اعلام آمادگی همه‌جانبه ستادکل نیرو‌های مسلح برای تعمیق همکاری، همراهی، هم‌افزایی و حمایت‌های مقتضی، دوام توفیق آن سردار دلاور و مردمی در این سنگر خطیر تحت عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم (ارواحنا فداه) و تبعیت از تدابیر، منویات و رهنمود‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خدای نعیم و نعیم مسئلت می‌کنم.

متن پیام سرلشکر باقری خطاب به سردار حسین اشتری به شرح ذیل است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

با سلام و تحیات؛

در پایان دوره تصدی مسئولیت «فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران» که با موفقیت‌ها و پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه مأموریتی فراجا به ویژه در صحنه روزآمدسازی ساختار و سامانه‌ها و حرفه‌ای‌سازی و تخصص‌محور کردن سازمان و عرصه فعالیت‌های امنیت‌افزا و نظم‌آفرین همراه بوده است بر خود وظیفه می‌دانم از تلاش‌های بی‌دریغ جهادی و صادقانه جنابعالی در این سنگر خطیر قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

دوام توفیق آن سردار عالیقدر در استمرار خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و تبعیت از تدابیر منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستادکل نیروهای مسلح»

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها