جزئیات انهدام تیم منافقین در سمنان

کد خبر: 1197729

استاندار سمنان تازه‌ترین جزئیات از انهدام تیم سازمان‌یافته گروهک منافقین در این استان و اهداف این هسته تروریستی را تشریح کرد.

جزئیات انهدام تیم منافقین در سمنان

استاندار سمنان تازه‌ترین جزئیات از انهدام تیم سازمان‌یافته گروهک منافقین در این استان و اهداف این هسته تروریستی را تشریح کرد.

هفته گذشته خبر دستگیری تیم تروریستی سازمان‌دهی شده وابسته به گروهک منافقین در شهرستان گرمسار روی خروجی خبرگزاری تسنیم و برخی دیگر از خبرگزاری‌ها قرار گرفت.

سیدمحمدرضا هاشمی گفت: در اقدام اطلاعاتی گسترده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، هسته سازمان‌یافته و تشکیلات اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین به استعداد پنج عنصر در استان سمنان شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این تیم وابسته به گروهک منافقین در استان سمنان چند هدف را دنبال می‌کرد اظهار داشت: پشتیبانی مالی از مرتبطین گروه نفاق و همچنین کانون‌های شورشی در اغتشاشات اخیر یکی از اهداف این تیم سازمان‌یافته بوده است.

استاندار سمنان هدف دوم این تیم تروریستی ساخت سازه‌های مختلف انفجاری با تهیه مواد شیمیایی و اسیدی و آزمایش آن در بیابان‌های استان بوده است عنوان کرد: هدف سومی که این تیم سازمان‌یافته تروریستی از منافقین داشته‌اند و در حال اقدام برای آن بوده‌اند؛ تهیه "سه‌راهی‌های انفجاری" برای اقدامات ایذایی در استان‌های هم‌جوار بوده است.

هاشمی افزود: به‌صورت ویژه در استان‌های قم و تهران بود و به‌صورت مشخص در بازار قم و بازار تهران هدف این‌ افراد برای انجام اقدامات ایذایی بوده است.

به گفته وی، هدف دیگری که این تیم تروریستی از منافقان به دنبال آن بود؛ اجرای اقداماتی ازجمله شعارنویسی و تهیه فیلم و عکس از اعتصاب‌ها به‌ویژه اعتصاب بازاریان بود که با همراهی خوب اصناف و مردم موفق به انجام آن نشده‌اند.

استاندار سمنان با بیان اینکه اعضای این تیم تروریستی با اشراف اطلاعاتی دستگاه اطلاعاتی و امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند خاطرنشان کرد: از این تیم سازمان‌دهی شده گروهک منافقین، مقادیر بسیار زیادی مواد منفجره، دستگاه‌های دیجیتال دوربین‌های مختلف کشف و ضبط شد.

هاشمی گفت: این تیم تروریستی قبل از اینکه اتفاقی در استان سمنان یا استان‌های هم‌جوار رقم بزنند؛ شناسایی و دستگیری شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها