درخواست‌های نماینده قم در مجلس از وزیر کشور

کد خبر: 1198207

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور درخواست حمایت بیش‌تر از قم در سفر دوم رئیس جمهور به قم را داشت.

درخواست‌های نماینده قم در مجلس از وزیر کشور

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور درخواست حمایت بیش‌تر از قم در سفر دوم رئیس جمهور به قم را داشت.

احمد امیرآبادی فراهانی امروز چهارشنبه 21 دی‌ماه در آئین افتتاح و بهره‌برداری از تونل شهدای امنیت که در مرحله جدید طرح بزرگ قم در مسیر تحویل در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، اظهار کرد: اگر شهرداری قم عملکرد خوبی داشته باشد، رضایت بخش عمده‌ای از شهروندان را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه به همین منظور وظیفه ما حمایت و همکاری با شهرداری قم است، مطرح کرد: خوشبختانه در استان و شهر قم همکاری و هماهنگی خوبی میان مسئولین سه قوه وجود دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این موضوع موجب شده است بخش قابل توجهی از مسائل و مشکلاتی که ریشه در گذشته داشته است را رفع کنیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با حمایت مسئولین ملی پروژه قطار شهری قم به زودی به بهره‌برداری برسد، عنوان کرد: باتوجه به اینکه در سفر نخست رئیس جمهور به قم مجموعه مدیریت استان درحال جابجایی بود، در سفر بعدی رئیس جمهور به استان نیازمند توجه بیش‌تر به قم در حوزه مصوبات هستیم.

امیرآبادی با اشاره به اینکه عملکرد دولت در اجرای مصوبات قم خوب و قابل تقدیر است، خاطرنشان کرد: در قم شاهد برخی مشکلات دیرینه هستیم و در این راستا نیازمند حمایت‌های ویژه از مجموعه مدیریت شهری هستیم.

وی از مشکلات موجود در برخی از دهستان‌های قم یاد کرد و گفت: روستای قمرود ازجمله روستاهای محروم استان قم است که امیدواریم با حمایت‌های وزارت کشور بتوانیم حمایت‌هایی از این روستا داشته باشیم./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها