رسانه لبنانی: امیرعبداللهیان امروز به بیروت می‌رود

کد خبر: 1198341

رسانه لبنانی: امیرعبداللهیان امروز به بیروت می‌رود رسانه لبنانی: امیرعبداللهیان امروز به بیروت می‌رود سایز متن الف الف ۱۵۵ ۰ فارس/ برخی منابع رسانه‌ای لبنانی و روسی خبر دادند که وزیر خارجه ایران روز پنجشنبه برای دیدار با مقام‌های لبنانی به بیروت سفر می‌کند. در شرایطی که وزارت خارجه روسیه از سفر هفته آینده وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به مسکو خبر داده است، برخی رسانه‌ها گزارش دادند که حسین امیرعبداللهیان قرار است امروز پنجشنبه به لبنان سفر کند. شبکه تلویزیونی «ای‌بی‌سی‌آی»(LBCI) و خبرگزاری اسپوتنیک خبر داده‌اند وزیر امور خارجه ایران امروز (پنجشنبه) برای گفت‌وگو با با مقام‌های ارشد لبنانی به بیروت سفر می‌کند. پیش از انتشار خبرها درباره سفر وزیر خارجه ایران به بیروت، وزارت خارجه روسیه اعلام کرده بود سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) با حسین امیرعبداللهیان در مسکو دیدار می‌کند و دو طرف درباره احیای برجام و توافق منطقه آزاد تجاری بین ایران و روسیه گفت‌وگو خواهند کرد (جزئیات بیشتر).

رسانه لبنانی: امیرعبداللهیان امروز به بیروت می‌رود

برخی منابع رسانه‌ای لبنانی و روسی خبر دادند که وزیر خارجه ایران روز پنجشنبه برای دیدار با مقام‌های لبنانی به بیروت سفر می‌کند.

در شرایطی که وزارت خارجه روسیه از سفر هفته آینده وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به مسکو خبر داده است، برخی رسانه‌ها گزارش دادند که حسین امیرعبداللهیان قرار است امروز پنجشنبه به لبنان سفر کند.

شبکه تلویزیونی «ای‌بی‌سی‌آی»(LBCI) و خبرگزاری اسپوتنیک خبر داده‌اند وزیر امور خارجه ایران امروز (پنجشنبه) برای گفت‌وگو با با مقام‌های ارشد لبنانی به بیروت سفر می‌کند.

پیش از انتشار خبرها درباره سفر وزیر خارجه ایران به بیروت، وزارت خارجه روسیه اعلام کرده بود سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) با حسین امیرعبداللهیان در مسکو دیدار می‌کند و دو طرف درباره  احیای برجام و توافق منطقه آزاد تجاری بین ایران و روسیه گفت‌وگو خواهند کرد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها