تصویب کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ در کمیسیون تلفیق

کد خبر: 1199367

«میرتاج‌الدینی» عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ عصر امروز با ۲۸ رای موافق و ۱۱ رای مخالف با کلیات لایحه بودجه سال آینده موافقت کردند.

تصویب کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ در کمیسیون تلفیق

اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ با کلیات لایحه بودجه سال آینده موافقت کردند.

محمدرضا میرتاج الدینی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 1402 عصر امروز سه شنبه (27 دی) با کلیات لایحه بودجه سال آینده موافقت کردند.

وی گفت: کلیات لایحه بودجه 1402 با 28 رای موافق، 11 رای مخالف و 2 رای ممتنع تصویب شد.

وی افزود: بعد از تشکیل کمیسیون تلفیق این کمیسیون از همان ابتدا جلسات خود را با وزرای اقتصادی، کار، بهداشت و رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس گمرک درباره لایحه بودجه 1402 برگزار کرد تا این لایحه را مورد بحث و بررسی قرار بدهد در نهایت کلیات لایحه بودجه 1402 در کمیسیون تلفیق تایید شد.

به گزارش تسنیم، قرار است روز یکشنبه (2بهمن) کلیات لایحه بودجه 1402 با حضور رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طرح شود تا نمایندگان مجلس نسبت به آن تصمیم گیری لازم را انجام دهند. بعد از تصویب کلیات لایحه بودجه در صحن علنی مجلس، نمایندگان و اعضای کمیسیون تلفیق وارد جزئیات لایحه بودجه سال آینده خواهند شد.

انتهای پیام/

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها