عرب‌صادق: تروریست‌های واقعی ولگردهای نظامی اروپا و آمریکا درمنطقه هستند

کد خبر: 1200261

معاون سیاسی حزب موتلفه گفت: سپاه نیروی نظامی رسمی یک کشور است و درخواست تروریست نامیدن آن از نظر حقوقی فاقد ارزش و اعتبار قانونی بوده و اقدامی غیرمسئولانه همراه با دخالت آشکار در قوانین داخلی کشورها است.

عرب‌صادق: تروریست‌های واقعی ولگردهای نظامی اروپا و آمریکا درمنطقه هستند

مهدی عرب‌صادق معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر از نابودی تروریست‌های اجاره‌ای داعش، توسط سپاه عصبانی و مستاصل شده‌اند و این اقدام آنها اثبات انفعال و استیصال استعمار غرب است.

عرب صادق افزود: آن‌ها هرگز نمی‌توانند مردم و سپاه را از یکدیگر جدا کنند چون سپاه انقلاب اسلامی جوشیده از بطن مردم و جمهوریت نظام است‌ ومهمترین نهادی که تا مرز جان و شهادت اعضایش پای منافع ملت ایران ایستاده  و تا حدود زیادی خنثی کننده تئوری فشار از طریق تحریم بر مردم بوده، سپاه است.

این فعال سیاسی افزود: در واقع قطعنامه پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ ایستادگی پاسداران امنیت و مرزهای کشور مقابل دشمنان ملت ایران است، فلذا این قطعنامه ضد ایرانی و ضد ملت ایران است. اتحادیه اروپا و پارلمان اروپا، بار دیگر نظم بین‌الملل را زیر سوال بردند و بدیهی است که وقتی تلاش آن‌ها در ناامن‌سازی منطقه خاورمیانه و پرورش تروریست‌های داعش توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با نابودی مواجه می شود دچار استیصال و عصبانیت بشوند.

وی در ادامه گفت: ما این اقدام پارلمان اروپا را یک پیروزی سیاسی می‌دانیم، چرا که استیصال عرصه میدانی و دیپلماتیک آن‌ها را در مقابل ملت ایران نشان می‌دهد. قطعنامه اخیر پارلمان اروپا یک طنز سیاسی تلخ است و تلخی آن برای این است که تلاش و رویکرد خیلی از کشورهایی که ملتشان را بازیچه طرح‌های استعماری کرده‌اند، ناامن‌سازی دنیا است و هر چیزی که نقشه تروریستی و استعماری آن‌ها را با مشکل مواجه کند تلاش می‌کنند توسط امپراطوری دروغ و فریب رسانه‌ای خود از سر راه بردارند.

عرب صادق خاطرنشان کرد: سپاه نیروی نظامی رسمی یک کشور است و تروریست نامیدن آن، نوعی تجاوز بین المللی به تمامیت ارضی و امنیت مردم کشور است، فلذا رأی نمایندگان پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی از نظر حقوقی فاقد ارزش و اعتبار قانونی بوده و اقدامی غیر مسئولانه همراه با دخالت آشکار در قوانین داخلی کشورها است.

این فعال سیاسی در پایان گفت: تروریست واقعی ولگردهای اطلاعاتی و امنیتی اروپا و آمریکا در منطقه هستند که مردم یمن، سوریه، افغانستان و عراق را دچار مشکل نموده‌اند‌./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها