گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین

کد خبر: 1201837

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران شامگاه یکشنبه با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و زیاد نخاله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین

 حسین امیرعبدالهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در پی جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین فلسطین، طی تماس های تلفنی جداگانه با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و زیاد نخاله، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین، جنایات این رژیم در کشتار مردم بیگناه فلسطین را شدیدا محکوم کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این تماس ها ضمن ادای احترام به روح پرفتوح شهدای فلسطینی و ابراز همدردی با خانواده آنان و ملت فلسطین، جنایات رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین فلسطین را محکوم کرد.

امیرعبداللهیان در این گفتگوها بر ادامه حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین تاکید کرد.

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) نیز در این گفتگوی تلفنی از حمایت ها و پشتیبانی های  جمهوری اسلامی ایران از مقاومت ملت فلسطین تقدیر کرد.

زیاد نخاله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین نیز در گفت و گوی تلفنی با امیرعبداللهیان، ضمن تشکر از مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت اسلامی در تمامی زمینه ها گفت: ما به مواضع جمهوری اسلامی ایران افتخار کرده و همواره در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی در هتاکی به مقدسات اسلامی ایستادگی خواهیم کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها