انتقاد بدری از کاهش شدید سرعت اینترنت / به تحریم داخلی ملت پایان دهید

کد خبر: 1202187

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: با وجود وعده مسئولان مبنی بر بازگشت خدمات‌رسانی در حوزه ارتباطات به حالت عادی در صورت آرام شدن شرایط، اما شاهد کاهش سرعت اینترنت هستیم.

انتقاد بدری از کاهش شدید سرعت اینترنت /  به تحریم داخلی ملت  پایان دهید

صدیف بدری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۱ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: کاهش سرعت اینترنت به علت فیلتر بودن اغلب شبکه‌های اجتماعی غیرایرانی مورد استفاده مردم، در کنار تحمل همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی ناشی از تورم همچنان به عنوان مهمترین دغدغه این روزها به ویژه برای فعالان حوزه کسب و کار اینترنتی به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: با وجود وعده مسئولان مبنی بر بازگشت خدمات‌رسانی در حوزه ارتباطات به حالت عادی در صورت آرام شدن شرایط اما همچنان شاهد روند کاهش سرعت اینترنت به خصوص در اپراتورهای تلفن همراه هستیم، به طوری که مردم در برخی ساعات قادر به استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی داخلی هم نیستند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اوضاع نابسامان در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشتر به تحریم ملت از سوی دولت شبیه است تا یک تصمیم سنجیده. پیش از اینکه ریشه کسب و کارهای اینترنتی کشور خشکانده شود، به تحریم داخلی ملت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پایان دهید.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها