تحویل۶۸۳۸ واحد مسکونی در پرند با حضور رئیس جمهور

کد خبر: 1202869

وزیر راه مسکن و شهرسازی کشورمان روز شنبه در شهر پرند در سالروز ولادت حضرت امیر المومنین علی علیه السلام گفت : با حضور رئیس جمهور در شهر پرند ۶۸۳۸ واحد مسکونی در پرند و حدود ۳۰۰۰ واحد در سراسر کشور ،در کل حدود ۱۰ هزار مسکن به مردم تحویل داده می شود.

تحویل۶۸۳۸ واحد مسکونی در پرند با حضور رئیس جمهور

مهرداد بذر پاش روز شنبه در شهر پرند افزود:سالیان سال بود خریداران مسکن مهر مبالغی پرداخت کرده بودند ولی منازل خود را تحویل نگرفته بودند که امروز توسط آقای رییس جمهور این مهم انجام می شود.

وی افزود : تحویل مسکن های مهر در کنار ساخت واحد های مسکونی در طرح بزرگ نهضت ملی ساخت مسکن انجام می شود تا هموطنان به مسکن خود دست یابند.

قرار است در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام کلید ۶۸۳۸هزار واحد مسکونی با حضور رییس‌جمهور در شهر پرند تحویل خریداران شود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در چهل چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و روز پدر روز شنبه با حضور در شهرستان رباط کریم پروژه ۴۰۰ واحدی امام علی علیه السلام مسکن ملی را افتتاح و تحویل خریداران می کند.

طرح مسکن ملی که هدف از آن تهیه مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه بود، در حقیقت شامل اجاره بلند مدت زمین جهت احداث مسکن است، که در دولت دهم از ۲۰ هزار واحد در سال به ۵/۱ میلیون واحد در سال افزایش یافت و در نهایت با پیشرفت ۷۰ درصدی در سال ۹۲ تحویل دولت یازدهم شد، اما از آنجایی که وزیر وقت راه و شهرسازی اعتقادی به این طرح نداشت پیشرفت ۳۰ درصد باقی مانده این پروژه با مشکلاتی مواجه شد.

ولی با روی کار آمدن دولت سیزدهم قفل ساخت مسکن شروع و تمام پروژه های نیمه تمام تعیین تکلیف شدند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها