دریادار تنگسیری: دشمن در خلیج فارس به هشدار‌های سپاه کاملا توجه دارد

کد خبر: 1204727

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه خلیج فارس هم برای همه ملت ایران بزرگ و مقدس است، گفت: دشمن پس از ورود به خلیج فارس به هشدار‌های سپاه کاملا توجه و تبعیت کند.

 دریادار تنگسیری: دشمن در خلیج فارس به هشدار‌های سپاه کاملا توجه دارد

مهران جلایی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در مراسم رونمایی از 5 مستند نبرد 29، برای بیرق، اتوبوس سامرا، ستارگان خلیج فارس و مستند شهید تختی نژاد که با حضور دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد اظهار کرد: در سال‌های اخیر با حمایت‌های نیروی دریایی سپاه برنامه‌های مختلفی با موضوع دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تولید شده است.

وی گفت: مستند‌های رونمایی شده امروز نشان دهنده بخشی از فعالیت‌های بزرگ و مجاهدت‌های حافظان امنیت بویژه بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود: برنامه‌های دیگری در حوزه دفاع مقدس در دست تولید است که نقطه عطف آن زندگی نامه شهیده فاطمه نیک در جزیره هرمز با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از هفته آینده کار فیلم برداری آن آغاز می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با تقدیر و تشکر ویژه از زحمات و مجاهدت‌های خالصانه افسران جهادی در عرصه جنگ نرم در انعکاس خبرهای امید بخش نظام اسلامی به ویژه حضور حماسه ساز ملت قهرمان و بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1401 در فجر44،برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

سردار تنگسیری در حاشیه رونمایی از این مستند‌ها گفت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، مرکزی بسیار مهم است که در جغرافیا و استان بسیار راهبردی و مهم واقع شده است.

وی افزود: خلیج فارس هم برای همه ملت ایران بزرگ و مقدس است؛ تنگه هرمز، خلیج فارس و تسلط به بخش قابل توجهی از سواحل مکران نشان از اهمیت بسیار بالای استان هرمزگان و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است و فرمانده معظم کل قوا دائماً به اهمیت استان هرمزگان تأکید دارند.

سردار تنگسیری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از حضور باصلابت و با شکوه مردم عزیز در یوم‌الله 22 بهمن گفت: 22 بهمن روز تولد اسلام انقلابی در ایران است و در استان هرمزگان شاهد حضور مردم غیور و انقلابی این استان بودیم و افتخار می‌کنیم سرباز و خدمتگزار این مردم هستیم.

وی افزود: نقش رسانه ملی و عموم رسانه ها در عرصه جنگ نرم بسیار مهمتر از سلاح نیرو‌های مسلح است و امروز شما در رسانه کاری انجام می‌دهید که حتی سلاح سخت هم قادر به آن نیست و سلاح‌های سخت هم کاری بکنند اگر رسانه ها آن را بازتاب ندهند اثر لازم و مؤثر را نخواهند داشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از انعکاس اخبار فعالیت ها و دستاورد‌های نیروی دریایی سپاه در مرکز صدا و سیمای خلیج فارس قدردانی کرد.

سردار تنگسیری افزود: امروز مجاهدت‌های دلاوران از جان گذشته جمهوری اسلامی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به دریادلان نیروی دریایی سپاه این لقب دادند، باعث شده که دشمن پس از ورود به خلیج فارس به هشدار‌های ما کاملا توجه و تبعیت کند.

سردار تنگسیری گفت: اقتدار و عزت‌آفرینی ما مدیون رشادت‌های شهیدان داراها، رئیسی ها، مهدوی ها،باقری ها،ناظری ها و رودکی ها و همرزمان شهید آن‌هاست.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها