کوهرنگ زیر برف محو شد / درخواست کمک «نماینده کوهرنگ»

کد خبر: 1205143

نماینده مردم کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: حجم برف در حدی است که دیگر با بولدوزر، لودر و گریدر هم نمی شود برخی راه ها را باز کرد اما خوشبختانه تاکنون در گاز رسانی به منازل مشکل خاصی وجود نداشته است.

کوهرنگ زیر برف محو شد / درخواست کمک «نماینده کوهرنگ»

قدرت الله حمزه درباره آخرین وضعیت کوهرنگ بعد از بارش سنگین برف، بیان کرد: الحمدلله رحمت الهی امسال خوب بارید و هنوز نیز در کوهرنگ شاهد بارش برف هستیم اما بارش برف مشکلاتی را برای مردم استان به خصوص کوهرنگ ایجاد کرده است که مسئولان در حال تلاش شبانه روزی هستند و همه امکانات برای بازگشایی راه ها و خدمت رسانی به مردم به کار گرفته شده است.

امکانات جوابگوی حجم برف نیست

وی در ادامه اظهار کرد: حجم برف خیلی بالاست و امکانات جوابگوی آن نیست. هم امکانات استان بسیج شده است و هم امکانات از استان‌های همجوار به سمت استان چهارمحال بختیاری آمده است اما بازهم جوابگو نیست. بنده دیشب با وزیر کشور و معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تماس گرفتم و وضعیت را توضیح دادم.

درخواست وسایل جدیدتر و بیشتری داده ایم

نماینده مردم اردل، فارسان و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه درخواست کردیم وسایل بیشتر و جدیدتری در اختیار استان قرار گیرد، تصریح کرد: حجم برف در حدی است که دیگر با بولدوزر، لودر و گریدر هم نمی شود برخی راه ها را باز کرد. از دیشب رایزنی ها صورت گرفته تا یکسری وسایل خریداری شده و به کمک مردم بیاید.

حمزه در پایان گفت: خوشبختانه تا الان مشکل خاصی در بحث گاز رسانی وجود ندارد و تلفاتی نیز نداشتیم.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها