آصفری: آمریکا بی عقلی گذشته را کنار بگذارد می توان به برجام امیدوار بود

کد خبر: 1205904

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: اگر آمریکایی ها عاقلانه رفتار کنند می توان با مذاکرات هسته ای مسائل را حل کرد.

آصفری: آمریکا بی عقلی گذشته را کنار بگذارد می توان به برجام امیدوار بود

محمدحسن آصفری در واکنش به ادعای جان کربی مبنی بر خروج برجام از دستورکار آمریکا گفت: اگر آشوب گران بگذارند اقدامات و صحبت هایی برای ادامه مذاکرات انجام می گیرد، متاسفانه هر زمان گفتگو و توافقاتی انجام می شود گروه های برانداز که افرادی در کشور دارند دست به اقداماتی می زنند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس ادامه داد: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه خط بطلانی بر امید آمریکایی ها و گروه های برانداز در داخل کشور کشید اما متاسفانه این جریان های برانداز از آنجایی که کاسبان تحریم هستند و از تحریم ها سو استفاده می کنند هر از چند وقت یکبار آشوب راه می اندازند و پالس هایی برای طرف آمریکا ارسال می کنند تا به گروه های برانداز امید داشته باشد.

وی تاکید کرد: با این حال غربی های باید بدانند راهی غیر از حل مسائل شان به جز مذاکره با ایران ندارند و این اقدامات و اغتشاشات خیابانی نمی تواند برای آمریکایی ها آبی گرم کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: آزادی برخی زندانیان آمریکایی می تواند در روند مذاکرات هسته ای تاثیرگذار باشد از سوی دیگر انتظار می رود آمریکایی ها عاقلانه برخورد کنند و به بی عقلی که در گذشته داشتند ادامه ندهند./خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها