پاسخگویی برخط رئیس‌جمهور به تماس‌های تلفنی مردمی

کد خبر: 1205912

رئیس جمهور امروز در محل مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر شد و پای درد دل‌ها و دغدغه‌های برخی شهروندان نشست.

پاسخگویی برخط رئیس‌جمهور به تماس‌های تلفنی مردمی

 آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جریان پاسخگویی برخط هیات دولت به تماس‌های تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر شد.

رئیس‌جمهور به همراه محسن منصوری معاون اجرایی در گفت‌وگو با مسولان ارتباطات مردمی از روند پاسخگویی اعضای کابینه‌اش به تماسهای مردمی مطلع شد و در ادامه به تماس‌های تلفنی تعدادی از شهروندان پاسخ داد.

رئیس‌جمهور همچنین در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام و المسلمین «احمد صالحی» رئیس مرکز در جریان مهم‌ترین مسائل و درخواست‌های مردمی رسیده به مرکز ارتباطات مردمی قرار گرفت.

در راستای رویکرد مردمی دولت آیت‌الله رئیسی مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مسئولان با مردم و ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور، وزرا، معاونان و اعضای کابینه موظف شدند در روزهای مشخصی از هفته پاسخگوی تماس‌های تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری باشند.

تاکنون وزرای کار، ارتباطات، دادگستری، بهداشت، کشاورزی، آموزش و پرورش، اقتصاد، علوم و ارشاد و همچنین معاونان پارلمانی، امور زنان و خانواده، علمی و حقوقی رئیس‌جمهور و رؤسای سازمان حفاظت از محیط زیست، امور اداری و استخدامی، بنیاد شهید و سازمان انرژی اتمی، پاسخگوی سؤالات و مشکلات مردم شدند./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها