خبر وزیر ارتباطات از افزایش کاربران پیام‌رسان‌های داخلی

کد خبر: 1206524

وزیر ارتباطات: میزان استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی در حال افزایش است. پیام‌رسان ایتا در ماه حدود ۲۱ میلیون کاربر فعال دارد. پیام‌رسان بله نیز حدود ۱۶ میلیون کاربر فعال ماهیانه دارد.

خبر وزیر ارتباطات از افزایش کاربران پیام‌رسان‌های داخلی

 زارع‌پور وزیر ارتباطات عنوان کرد که تعداد کاربران پیام‌رسان‌های داخلی افزایش یافته و پیام‌رسان‌های ایتا و بله و شبکه اجتماعی روبیکا به ترتیب ۲۱ میلیون، ۱۵ میلیون و ۳۸ میلیون کاربر در ماه دارند.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میزان استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی در حال افزایش است.

وی در این رابطه اعلام کرد: پیام‌رسان ایتا در ماه حدود 21 میلیون کاربر فعال دارد. پیام‌رسان بله نیز حدود 15 - 16 میلیون کاربر فعال ماهیانه دارد. پیام‌رسان روبیکا نیز 38 میلیون کاربر فعال ماهیانه دارد.

وزیر ارتباطات همچنین بیان داشت: خدمات دولتی از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به مردم ارائه می‌شود. دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و بانک‌های دولتی به جزء یک بانک به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل نشده‌اند.

زارع پور درباره ممنوعیت واردات آیفون 14 گفت: مسئولیت این مورد با وزارت صمت است؛ در این زمینه عدم شفافیت‌ وجود دارد. ما از ممنوعیت واردات استقبال نمی‌کنیم.

وی در خصوص نامه منتشر شده از سوی دفتر رئیس‌جمهور به وزارت ارتباطات مبنی بر لغو محدودیت‌های اینترنتی هم عنوان کرد: نامه‌ای از طرف آقای توانگر نماینده مجلس داده شده بود و اخلاق ایشان است که نامه‌ها را منتشر می‌کنند، ما جواب نامه ایشان را می‌دهیم. اطلاعی از نامه دفتر رئیس‌جمهور ندارم./ تسنیم

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها