رئیس قوه قضائیه وارد استان مرکزی شد

کد خبر: 1207495

رئیس قوه قضائیه در هفدهمین سفر استانی خود، وارد استان مرکزی شد.

رئیس قوه قضائیه وارد استان مرکزی شد

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای که امروز، دوشنبه هشتم اسفندماه در راس هیاتی از مسئولان عالی قضایی به استان مرکزی سفر کرده است، دقایقی قبل وارد استان مرکزی شد و در فرودگاه اراک مورد استقبال استاندار و برخی مسئولان استان قرار گرفت.

وی در این سفر ابتدا با قضات و کارکنان دستگاه قضا دیدار خواهد داشت و با توجه به صنعتی بودن این استان، برنامه بعدی محسنی اژه‌ای دیدار با صنعتگران، تولیدگنندگان، کارآفرینان و مدیران شرکت های دانش بنیان خواهد بود.

دیدار با اقشار مختلف مردم استان مرکزی، شرکت در شورای اداری استان مرکزی که با حضور مدیران کل و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نماینده ولی فقیه در استان برگزار خواهد شد و تشکیل شورای مشترک قضایی استان مرکزی با شورای عالی قوه قضاییه  از دیگر برنامه های محسنی اژه ای در اراک است.

یکی از مهمترین برنامه های امروز در مرکز استان و در تمام شهرستان ها دیدار با اقشار مردم و رسیدگی به مسائل حقوقی و قضائی و احیانا مطالباتی است که مردم از دستگاه قضا دارند. براین اساس از اوایل وقت اداری در مرکز استان، معاون اول قوه قضائیه، سخنگو و مدیرکل ارتباطات مردمی قوه قضائیه، در مجموعه محاکم اراک در میدان امام حسین(ع) پذیرای مردم هستند و به سوالات آن‌ها پاسخگو خواهند بود.

در شهرستان ها نیز نماینده های دستگاه قضا، دیدار مردمی خواهند داشت و با اعضا و کارکنان و قضات شهرستان‌ها نیز دیدار خواهند کرد.

وزیر دادگستری نیز امروز در استان حضور یافته است و در حوزه آلایندگی، انبارها و برخی مسائل دیگر ورودهایی خواهد کرد.

در این سفر برخی پروژه ها نیز افتتاح خواهد شد./ ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها