مامور مرزبانی آزاد شد

کد خبر: 1207621

مامور مرزبانی آزاد شد

مامور مرزبانی آزاد شد

به گزارش یک‌ منبع آگاه به خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس گفت: مامور درجه دار مرزبانی که در مرز میلک در مجاورت افغانستان در هنگام بازرسی یک ماشین قاچاق با فرار متهم به سوی مرز افغانستان در آنسوی مرز گرفتار شده بود با رایزنی و تلاش مرزبانی انتظامی کشور همینک آزاد شد.

یک منبع آگاه از آزادی مأمور مرزبانی بازداشت شده توسط طالبان خبر داد.

این منبع آگاه به خبرنگار فارس گفت: با رایزنی‌های انجام شده میان مرزبانان ایران و طالبان، مأمور مرزبانی که امروز به دنبال یک سوء تفاهم توسط نیروهای مرزبانی طالبان بازداشت شده بود آزاد شد.

به گزارش فارس ظهر امروز یک خودروی حامل کالای قاچاق در مرز جمهوری اسلامی ایران متوقف و نیروهای مرزبانی با سوار شدن به خودرو در حال بازرسی آن بوده که راننده این خودرو در حالیکه نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران نیز در خود‌رو‌ حضور داشت اقدام به فرار به سمت مرزهای کشور افغانستان می‌کند.

نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به توجه به اصل رعایت حسن همجواری و در همکاری با نیروهای مرزبانی افغانستان به سمت خودرو تیراندازی نمی‌کنند و نیروهای مرزی کشور افغانستان اقدام به توقیف خودرو‌ و بازداشت سرنشینان آن می‌کنند که یکی‌ از آنها نیروی مرزبانی کشورمان بود./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها