قالیباف: تنها دو شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند /نشست اضطراری مجلس با حضور سه وزیر

کد خبر: 1207810

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزی شدند تاکید کرد که امروز جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت و کمیسیون در خصوص این موضوع در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

قالیباف: تنها دو شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند /نشست اضطراری مجلس با حضور سه وزیر

 محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه امروز مجلس شورای اسلامی و خطاب به عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مجلس بیان کرد: شما امروز صبح در تذکری مطرح کردید که ۱۰ الی ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش آموزی شدند. بنده از شما می‌خواهم این موضوع را تصحیح کنید چرا که اینطور نیست و تنها دو شهر قم و بروجرد درگیر هستند.

در ادامه عبدالعلی رحیمی مظفری بیان کرد: بنده ۱۵ شهر را پس می‌گیرم اما تعداد شهرهایی که درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند بیشتر از عددی است که شما گفتید. از شما می‌خواهم شهر کوار را نیز به آمار خود اضافه کنید.

در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده مطابق گزارش کمیسیون بهداشت و درمان آمار ارائه کردم و امروز ظهر نیز با وزیر و کمیسیون جلسه داریم چرا که این موضوع بسیار مهم است./ فارس

نشست اضطراری کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان قمی با حضور سه وزیر

نشست اضطراری کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به منظور بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان دختر با حضور وزرای آموزش و پرورش، اطلاعات و بهداشت در محل کمیسیون تلفیق برگزار می‌شود.

به گزارش خانه ملت، نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به منظور رسیدگی به مسئله مسمومیت دانش آموزان دختر قمی، ظهر امروز(سه‌شنبه 9 اسفند) در محل کمیسیون تلفیق مجلس با حضور وزرای اطلاعات، آموزش و پرورش و بهداشت تشکیل می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها