تذکر ۲۹ نماینده به وزیر آموزش و پرورش

کد خبر: 1208753

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۲۹ نماینده به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم تسریع در صدور احکام رتبه‌بندی در پرداخت حق و حقوق فرهنگیان را قرائت کرد.

تذکر ۲۹ نماینده به وزیر آموزش و پرورش

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۲۹ نماینده به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم تسریع در صدور احکام رتبه‌بندی در پرداخت حق و حقوق فرهنگیان را قرائت کرد.

علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه چهاردهم اسفندماه) قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر صدیف بدری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: لزوم تسریع در رسیدگی به علت مسمومیت دانش‌آموزان دختر مدارس اردبیل.

- تذکر علی زنجانی حسنلویی به وزیر آموزش و پرورش : لزوم رسیدگی به مسئله مسمومیت دانش‌آموزان در برخی از شهرستان‌ها و ارائه گزارش قابل قبول به مجلس شورای اسلامی.

- تذکر جعفر قادری به همراه 12 نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت تسریع در حل مشکل تقاطع غیرهمسطح زیباشهر واقع در دروازه قرآن شیراز.

- تذکر علی جدی نماینده شیروان به همراه 21 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم اولویت‌بخشی و علت مسمومیت دانش‌آموزان.

- تذکر رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان به همراه 14 نفر از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم ارائه خدمات تلفن ثابت در روستاهای کشور به خصوص در لاهیجان و سیاهکل. همچنین تذکر به همراه 13 نفر از نمایندگان به وزیر کشور: لزوم تخصیص آسفالت به شهرداری شهرهای لاهیجان و سیاهکل.

- تذکر انور حبیب‌زاده بوکانی نماینده بوکان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در معرفی مسببان مسمومیت دانش‌آموزان دختر.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ به همراه 26 نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم احداث تصفیه خانه فاضلاب در هشتگرد و نظرآباد.

- تذکر جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت به همراه 39 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم چاره‌اندیشی برای رسیدگی به گرانی و فشار اقتصادی. همچنین تذکر به همراه 19 نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت مشخص کردن قیمت نهاده‌های کشاورزی در استان گیلان.

- تذکر روح الله حضرت‌پور طلاتپه نماینده ارومیه به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم بازنگری در ممنوعیت صادرات سیب.

- تذکر محمدصالح جوکار نماینده یزد به همراه 28 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در صدور احکام رتبه‌بندی در پرداخت حق و حقوق فرهنگیان.

- تذکر عبدالناصر درخشان نماینده ایرانشهر به همراه 17 نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم اتمام طرح جاده کولدر در شهرستان فنوج./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها