قالیباف: دستورات مخبر درباره برنج و گندم پیگیری می‌شود

کد خبر: 1228304

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مطلع هستم روز گذشته مخبر درباره برنج و گندم جلساتی را برگزار و دستوراتی را صادر کرده، بنده نیز پیگیری می‌کنم تا اجرایی شود.

قالیباف: دستورات مخبر درباره برنج و گندم پیگیری می‌شود

رحمت‌الله نوروزی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، گفت: استان‌های شمالی قطب کشاورزی هستند. پول گندم داده نشده و محصولات در انبارها جوانه زده‌اند. اولین برنامه وزیر جدید جهاد کشاورزی باید خرید گندم و پرداخت مطالبات کشاورزان باشد. قرار بود ۱۳۰ هزار میلیارد تومان برای پول گندم در جداول بودجه سال جاری دیده شود.

نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه بارها گفته‌ام که رئیس مجلس به حمایت از تولید اعتقاد دارد. کشاورزان باید کشت دوم داشته باشند. یک ماه دیگر برنج جدید برداشت می‌شود اما از سال قبل محصول روی دست کشاورزان باقی مانده، به رئیس جمهور و معاون اول وی این موضوع را اطلاع دادیم، دولت باید آن را پیگیری کند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استان گلستان صنعتی و گردشگری نیست، روزانه ۶ ساعت برق در این استان قطع می‌شود، مردم با قطع برق ۶ ساعته چاه‌های آب چه کنند؟

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر، گفت: قبلاً به کمیسیون انرژی گفته شده است و ان شاء الله رئیس کمیسیون انرژی درباره برق، زمان‌بندی‌ها و برق صنعت، کشاورزی و مردم نشستی را برگزار کند. مطلع هستم روز گذشته مخبر درباره برنج و گندم جلساتی را برگزار و دستوراتی را صادر کرده، من نیز پیگیری می‌کنم تا اجرایی شود.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها