احمدیان در دیدار با اسماعیل هنیه چه گفت؟

کد خبر: 1228307

دبیر شورای امنیت ملی کشورمان، با تجلیل از مقاومت حماس در برابر دشمن صهیونیستی گفت: کارآمدترین راهبرد برای پایان دادن به اشغال فلسطین، مقاومت است.

احمدیان در دیدار با اسماعیل هنیه چه گفت؟

 «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس که در صدر هیئتی صبح امروز وارد تهران شد؛ پیش از ظهر امروز با علی اکبر احمدیان نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و پیرامون تحولات منطقه و آخرین تحولات سیاسی و میدانی فلسطین و بررسی راه‌های تقویت وحدت و انسجام هر چه بیشتر میان گروه‌های مقاومت با وی گفتگو و تبادل نظر کرد.

در این دیدار احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به تحولات جاری در سرزمین‌های اشغالی که موجب هراس و سردرگمی سران رژیم صهیونیستی شده است تصریح کرد: کارآمدترین راهبرد برای پایان دادن به بیش از ۷۵ سال اشغال فلسطین، مقاومت است.

احمدیان، با بیان اینکه امروز تمام جهان اسلام از دستاوردهای مقاومت بهره مند است؛ گفت: ورود مقاومت در نبرد سیف القدس نقطه‌ی عطفی در این زمینه بود که دستاوردهای راهبردی برای مقاومت به همراه داشت.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تصریح کرد: اصلی ترین مسئله جهان اسلام، فلسطین است و تقویت وحدت میان مسلمانان بویژه بازیگران منطقه‌ای مقاومت، بیشترین آسیب را به دشمن صهیونیستی و حامیانش وارد خواهد کرد.

احمدیان با تبیین تلاش دشمنان برای ایجاد تفرقه میان گروهای مقاومت، تصریح کرد: وحدت و حمایت گروه‌های مقاومت از جنبش جهاد اسلامی در جنگ اخیر، دشمن صهیونیستی را نسبت به این توطئه مأیوس کرد.

دبیر شورای امنیت ملی کشورمان، با تجلیل از مقاومت حماس در برابر دشمن صهیونیستی گفت: مقاومت فلسطین که زمانی برای دفاع از خود در غزه می‌جنگید، به مرحله‌ای از آمادگی رسیده که اکنون حضور خود را در کرانه باختری مستحکم می‌کند.

در این دیدار آقای «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس نیز با قدردانی و تجلیل از نقش ممتاز و مؤثر جمهوری اسلامی در تقویت وحدت و همکاری در جهان اسلام و گروه‌های مقاومت فلسطینی، گزارشی از تحولات سیاسی و میدانی فلسطین اشغالی و برنامه‌های مقاومت برای حفظ و تقویت ابتکار عمل در برابر رژیم صهیونیستی را ارائه کرد.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها