مهمترین اولویت‌های برنامه هفتم در حوزه انرژی

کد خبر: 1232269

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بهینه سازی مصرف، سرمایه گذاری در حوزه انرژی و سرمایه گذاری در حوزه انرژی اتمی از اولویت‌هایی است که کمیسیون انرژی در برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار داده است.

مهمترین اولویت‌های برنامه هفتم در حوزه انرژی

هادی بیگی نژاد درباره اولویت هایی که در لایحه برنامه هفتم توسعه باید مورد توجه نمایندگان مجلس قرار بگیرد، بیان کرد: کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی کمیته ویژه ای برای رسیدگی به اولویت های برنامه هفتم توسعه در حوزه انرژی تشکیل داد که این کمیته جلسات متعددی را با اعضای کمیسیون و دستگاه های اجرایی برگزار کرد و اکنون بسته ای را آماده کرده ایم که در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مصوب شود.

وی در ادامه اظهار کرد: از اولویت هایی که کمیسیون انرژی در لایحه برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار داده است بحث بهینه سازی مصرف انرژی، سرمایه گذاری در حوزه انرژی، راه اندازی و تکمیل خطوط انتقال نفت و فرآورده ها و سرمایه گذاری در حوزه انرژی اتمی به شمار می رود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما تلاش کردیم آنچه که در حوزه انرژی حائز اهمیت است، در برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گیرد. همه این موارد نیز با حضور و مشورت دستگاه های اجرایی نهایی شده است تا دیگر برنامه ای آرزو محور تصویب نشود بلکه برنامه ای واقعی برای حوزه انرژی در طول پنج سال آینده تصویب شود.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها