ادعای وزیر خارجه اسرائیل: ایران پشت تلاش برای حمله به سفارت ما در باکو بود

کد خبر: 1232940

وزیر خارجه اسرائیل همزمان با ورود وزیر جنگ رژیم به باکو، ایران را به تلاش برای حمله به سفارت این رژیم در جمهوری آذربایجان متهم کرده است. «الی کوهن» مدعی شد که ایران پشت تلاش برای حمله به سفارت این رژیم در باکو قرار دارد./ ایرنا

ادعای  وزیر خارجه اسرائیل: ایران پشت تلاش برای حمله به سفارت ما در باکو بود

وزیر خارجه اسرائیل همزمان با ورود وزیر جنگ این رژیم به باکو در ادعایی ایران را به تلاش برای حمله به سفارت این رژیم در +جمهوری آذربایجان متهم کرد.

 «الی کوهن» وزیر خارجه اسرائیل بار دیگر با هدف جوسازی علیه ایران، مدعی شد که ایران پشت تلاش برای حمله به سفارت این رژیم در باکو قرار دارد.

الی کوهن این ادعا را در حالی مطرح می‌کند که «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، عصر چهارشنبه در یک سفر رسمی به باکو پایتخت جمهوری آذربایجان سفرکرده است.

قرار است وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در این سفر که تا روز جمعه ادامه خواهد داشت، با الهام علی‌اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان، ژنرال ذاکر حسن‌اف، همتای آذربایجانی خود و دیگر مقامات ارشد امنیتی این کشور دیدار کند.

اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی نیز اوایل ماه مه به جمهوری آذربایجان رفت و با الهام علی‌اف رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان در مورد گسترش همکاری‌ها و همچنین ایران گفت‌وگو کرد.

ایرنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها