فرمانده ارتش: به تمام تهدیدات دشمنان آگاهیم و برنامه داریم

کد خبر: 1233691

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان قدرت نیروهای مسلح ایران را درک کرده‌اند، گفت: به تمام تهدیدات دشمنان ضد‌نظام آگاهیم و برای آنها برنامه داریم.

 فرمانده ارتش: به تمام تهدیدات دشمنان  آگاهیم و برنامه داریم

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی ‌در جریان بازدید ‌میدانی سرلشکر باقری از تیپ 25 واکنش سریع نیروی زمینی ارتش که امیر سرتیپ نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی، امیر سرتیپ واحدی فرمانده نیروی هوایی و جمعی از معاونان ستاد کل نیروهای مسلح حضور داشتند ‌با اشاره به ‌پیچیدگی تهدیدات دشمنان اظهار داشت: به همین منظور همواره آمادگی خود را در یگان‌های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتقا داده و امیدواریم با ارزیابی‌های امروز در آذربایجان شرقی به نتایج مطلوبی در این رابطه برسیم.

وی ارزیابی رزمی ـ عملیاتی تیپ مخصوص 25 واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در تبریز را یکی از اهداف مهم سفر خود به آذربایجان شرقی همراه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد و افزود: ‌یگان‌های عملیاتی از روحیه و آمادگی بالایی برخوردارند، اما ‌به این مرحله راضی نیستیم و هر لحظه در حال ارتقای توانمندی‌های خود هستیم.

امیر موسوی ادامه داد: سابقه نیروهای مسلح ایران در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم آل‌الله بسیار درخشان است و در این عرصه‌ها توان خود را به رخ دشمنان کشیده‌ایم.

وی با تأکید بر دلاوری‌های نیروهای مسلح کشو‌ر ادامه داد: آنچه که در آینده اتفاق می‌افتد را نیروهای مسلح ما در گذشته به خوبی از خود نشان داده و امتحان خود را به شکل ایده‌آل پس داده‌اند.

به گزارش تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، در ادامه سفر خود به آذربایجان شرقی از تیپ 25 واکنش سریع نیروی زمینی ارتش بازدید و  توان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

تکاوران تیپ 25 واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در حضور رییس ستاد کل نیروهای مسلح به رزم عملیاتی و اجرای تاکتیک‍های یک‌گلوله یک هدف، پاکسازی ساختمان، هلی برن، مشق عملیات سریع، رهایی گروگان، تازش موتوری و جنگ تن به تن پرداختند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها