زمان سفر رئیس جمهور به دماوند/ پیگیری حق‌آبه سدهای نمرود و لار

کد خبر: 1235218

دماوند- فرماندار دماوند از سفر قریب‌الوقوع سفر رییس جمهور و هیئت دولت در هفته آینده خبر داد و گفت: حق‌آبه سدهای نمرود و لار در این سفر پیگیری می شود.

زمان سفر رئیس جمهور به دماوند/ پیگیری حق‌آبه سدهای نمرود و لار

رضا طاهرخانی شامگاه سه شنبه در جمع عزاداران حسینی هیئت حضرت علی‌اکبر (ع) شهر آبسرد از سفر قریب‌الوقوع سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت در هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: بهبود وضعیت جاده‌های شهری و روستایی و ارتقای حوزه بهداشت و درمان از موضوعات مهم پیش‌بینی شده در مصوبات سفر ریاست جمهوری است.

طاهرخانی افزود: آب یکی از مشکلات فعلی دماوند بوده که شهروندان را دچار موضوعات روزمره کرده است. وی گفت: در این راستا و به منظور رفع مشکلات تأمین آب شرب، دو موضوع حق‌آبه از سد نمرود و سد لار برای دماوند در سفر ریاست جمهوری پیگیری خواهد شد.

فرماندار دماوند عنوان داشت: در موضوع فضای ورزشی برای شهر آبسرد، احداث یک سالن ورزشی در دستور کار سفر ریاست جمهوری قرار دارد که بعد از سالیان دراز بتوانیم اعتبار برای آن تخصیص دهیم.

طاهرخانی بیان کرد: احداث یک زمین فوتبال چمن از دیگر موضوع‌هایی است که هماهنگی‌های آن با راه و شهرسازی صورت گرفته تا زمین مورد نیاز اختصاص یابد.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها