تعیین اعضای هیئت مرکزی انتخابات شورای وحدت

کد خبر: 1236838

نشست شورای وحدت برگزار شد و اعضای هیئت مرکزی انتخابات این شورا تعیین شدند.

تعیین اعضای هیئت مرکزی انتخابات شورای وحدت

نشست شورای وحدت اصولگرایان به ریاست مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با حضور اعضای هیئت عالی و معاونان امور استان‌های شورای وحدت برگزار شد.

در ابتدای نشست حسین‌ الله‌کرم، متین منتظمی و محمدی نوری گزارش کارگروه مطالعاتی درباره گفتمان و شعار انتخابات و سند راهبردی انتخاباتی شورای وحدت را ارائه کردند.

همچنین ساماندهی هسته‌های ۳۰ نفره پزشکان و رزمندگان در جلسه مطرح و با انتخاب مسؤلان امور اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

هیئت عالی شورای وحدت با استقبال از بیانات رهبری انقلاب درباره انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی بر ثبت‌نام اعضا و حامیان شورای وحدت در تهران ‌و سراسر کشور که واجد شرایط لازم برای نمایندگی هستند، تاکید کرد و شورای وحدت هر استان‌ مسؤل پیگیری این مصوبه شد.

در ادامه جلسه محمدجواد جلالی عضو هیئت عالی، گزارشی از طراحی پایگاه‌های خبری و تشکیلاتی شورای وحدت ارائه و تاکید کرد: سایت خبری برای عموم و سایت تشکیلاتی برای اعضا و حامیان شورای وحدت طراحی شده است که با تأیید هیئت عالی از این پایگاه‌ها رونمایی شد.

تعیین هیئت مرکزی انتخابات شورای وحدت نیز در این جلسه انجام شد و حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، اسدالله بادامچیان، محمد رضا باهنر، شهاب‌الدین صدر، لاله افتخاری، نیره قوی، حجت الاسلام محمدجواد جلالی، متین منتظمی و منوچهر متکی با رأی حاضران به‌عنوان هیئت مرکزی انتخابات شورای وحدت انتخاب شدند./ فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها