در جمع خبرنگاران دمشق؛

جلال‌زاده : در جنگ اقتصادی کنار مردم سوریه ایستاده‌ایم

کد خبر: 1237911

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در سایه اراده مقامات دو کشور ایران و سوریه موانع بر سر راه ارتقای روابط در همه زمینه‌ها برطرف خواهد شد، گفت: همانطور که در جنگ با تروریست‌ها در کنار دولت و مردم سوریه بوده‌ایم، در جنگ اقتصادی نیز کنار آن‌ها خواهیم بود

جلال‌زاده : در جنگ اقتصادی کنار مردم سوریه ایستاده‌ایم

وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کشورمان در جریان سفر هیات پارلمانی به دمشق و پس از دیدار با مقامات ارشد دولت سوریه در جمع خبرنگاران، گفت: همانطور که در جنگ با تروریست‌ها در کنار دولت و مردم سوریه بوده‌ایم، در جنگ اقتصادی نیز کنار آن‌ها خواهیم بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه روابط دوجانبه تهران و دمشق مورد بررسی قرار گرفت.

وی از ادامه اشغال اراضی سوریه انتقاد کرد و افزود: ما حضور بیگانگان در خاک سوریه چه نیرو‌های ترکیه‌ای و چه آمریکایی را بر نمی‌تابیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ابراز امیدواری کرد که مناطق اشغالی سوریه هرچه زودتر آزاد شود و منابع اقتصادی هم در اختیار مردم این کشور قرار گیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دیدار با نمایندگان مجلس سوریه بر ضرورت ارتقای روابط دوجانبه تاکید شد، گفت: در سایه اراده مقامات دو کشور به ویژه روسای جمهور موانع بر سر راه ارتقای روابط در همه زمینه‌ها برطرف خواهد شد.

گفتنی است، وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در راس هیاتی از مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه وارد سوریه شد و در سومین و آخرین روز از سفرش به سوریه با حسین عرنوس نخست وزیر وفیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه دیدار کرد./خانه ملت

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها