وزیر کشور: سکوت مدعیان حقوق بشر مروج تروریسم است

کد خبر: 1238600

کسانی که در این کار همکاری، مشارکت و پشتیبانی کردند به شدت به عقوبت خواهند رسید و دشمنان ملت رها نخواهند شد.

وزیر کشور: سکوت مدعیان حقوق بشر مروج تروریسم است

 وزیر کشور، در جریان سفر به شیراز با اشاره به حادثه تروریستی شب گذشته حرم مطهر شاهچراغ (ع) گفت: در این سفر به بررسی ابعاد مختلف این حادثه تروریستی خواهیم پرداخت.

 احمد وحیدی، در جریان سفر به شیراز، با بیان اینکه در این سفر به بررسی ابعاد مختلف این حادثه تروریستی خواهیم پرداخت گفت: در این حادثه تروریستی که در آن تعدادی از هموطنان و زائران حرم مطهر شاهچراغ (ع) مجروح و یک نفر شهید شدند از طرف دشمنان قسم خورده ما است و اینکه دشمنان ما تصور کنند با این حرکت های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می توانند امنیت و ثبات ما را به خطر بیاندازند اشتباه می کنند چرا که ملت ما استوار است.

وی، سکوت مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر را مروج اینگونه اعمال تروریستی دانست و گفت: سال گذشته نیز شاهد همین اتفاق در حرم مطهر بودیم که تعدادی از عزیزان شهید شدند و تمام مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر سکوت کردند و همین سکوت و حمایت‌های آنها مروج اینگونه اعمال تروریستی است.

او ادامه داد: منتظر خواهیم بود که ببینیم عکس‌العمل آنها در قبال این حادثه تروریستی چه خواهد بود که البته قابل پیش‌بینی است که همانند مرتبه قبل مُهر سکوت به این اقدام تروریستی بزنند و عکس‌العملی نشان ندهند.

وحیدی، عکس‌العمل نیروهای حفاظتی و امنیتی حرم مطهر در ابتدای وقوع حادثه تروریستی را به‌موقع توصیف کرد و افزود: هم اینک نیز کار در کنترل نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی است و بر اوضاوع مسلط هستند.

وی ادامه داد: کسانی که در این کار همکاری، مشارکت و پشتیبانی کردند به شدت به عقوبت خواهند رسید و دشمنان ملت رها نخواهند شد./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها