حاجی‌صادقی: سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است

کد خبر: 1239415

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است و نقش تعیین‌کننده‌ای در امنیت‌سازی و مقابله با جریان‌های تکفیری ایفا می‌کند.

حاجی‌صادقی: سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه یکی از بزرگترین موانع در  مسیر انقلاب را غفلت عنوان و تصریح کرد: غفلت در شکل‌های مختلف از جمله غفلت از دشمن، غفلت از پاسداری و غفلت از درد و رنج معنوی بروز می‌کند و همواره باید مراقب باشیم در هیچ یک از این عرصه‌ها دچار غفلت نشویم.

وی افزود: امروز دشمن تلاش می‌کند در جنگ شناختی قله‌های فکری و خرمشهرهای فکری جوانان را تصاحب کند و ما نباید اجازه دهیم که دشمن به اهداف خود برسد.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: مطالبه مقام معظم رهبری(مد ظله) از سبزپوشان حریم ولایت این است که شما پاسدار باشید و از پاسداری خود حفاظت کنید و از این موضوع غفلت نکنید.

حاجی‌صادقی در ادامه اظهارکرد: دشمن تلاش می‌کند تا قبح گناه را در جامعه بشکند و امروز اهتمام به ترویج مبانی دینی و اخلاقی یک جهاد است. ترویج سبک زندگی غربی و نفوذ در سرزمین های فکری جوانانمان نقشه دیگر دشمنان است که باید برای مقابله با آن دارای برنامه بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در توطئه‌های خود در حوزه‌های مختلف از جمله جنگ شناختی با برنامه وارد می‌شوند؛ تاکید کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز باید در برخورد با این توطئه‌ها، با برنامه‌های مدون وارد صحنه شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر لزوم برملا کردن نقشه‌های دشمن در اشاعه منکرات در جامعه تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ملزومات مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید امر به معروف را گسترش دهیم.

حاجی‌صادقی با تاکید بر لزوم توسعه و ترویج طرح‌های معنوی، قرآنی و معیشتی در سپاه تاکید کرد: توسعه طرح‌های قرآنی و تشکیل حلقه‌های صالحین در سپاه می‌بایست با قدرت تداوم یابد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی عنوان کرد: دشمن در تلاش است سبک زندگی غربی را در خانواده‌های ایرانی ترویج کند که همه ما باید مراقب این توطئه دشمن و صیانت از سبک زندگی ایرانی اسلامی باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور آحاد مردم از جمله کارکنان بسیج و سپاه در این انتخابات بسیار مهم است و مشارکت همگانی کارکنان در این انتخابات ارزشمند خواهد بود.     

حاجی‌صادقی در پایان خاطر نشان کرد: امروز سپاه در خط مقدم پاسداری از انقلاب است و نقش تعیین‌کننده‌ای در امنیت‌سازی و مقابله با جریان‌های تکفیری ایفا می‌کند.

تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها