سردار نقدی: دشمن تلاش می‌کند در این فصل موفقیت ما، فضا را غبارآلود کند

کد خبر: 1243981

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشریح پیشرفت و توسعه صنایع و بخش تولید کشور نیازمند جهاد تبیین است.

سردار نقدی:  دشمن تلاش می‌کند در این فصل موفقیت ما، فضا را غبارآلود کند

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشریح پیشرفت و توسعه صنایع و بخش تولید کشور نیازمند جهاد تبیین است.

سردار محمدرضا نقدی روز دوشنبه در اجلاسیه شهدای کارگری و کارفرمایی استان همدان، اظهار کرد: شهدای کارگری در دوران انقلاب اسلامی با فداکاری، ایثار و جانفشانی در برقراری امنیت سهم بسزایی داشتند و این شرافت قشر ارزشمند کارگری در تامین معاش زندگی روزمره ادامه یافت و اکنون نیز در جبهه جنگ اقتصادی و تحریم ظالمانه دشمنان با شرافت ایستادگی کرده‌اند.

وی بیان کرد: قشر کارگری با فداکاری در خط تولید در پیچیده‌ترین شرایط تحریم، رشد و توسعه کشور را در پیش گرفته و لحظه‌ای توقف نداشته‌اند.

سردار نقدی ادامه داد: تحریم‌ها باعث نشد تا در تامین قطعات دچار مشکل شویم و تجهیزات مورد نیاز کشور با خلاقیت جوانان غیور ایران اسلامی ساخته شد و واحدهای صنعتی کشور با قدرت در حال تولید است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروزه پیشرفت‌های تولیدی، دانش پژوهی، صنعتی و دفاعی کشورمان باعث شگفتی جهانیان به خصوص قدرت‌های بزرگ شده و آنها از اینکه با وجود تحریم‌ها، این چنین رشد و توسعه در عرصه‌های مختلف در حال انجام است، در تعجب هستند.

وی افزود: این پیشرفت‌های روزافزون موجب شده تا مقامات خارجی شگفتی خود را به زبان آورند و چگونگی این رشد چشمگیر در شرایط سخت تحریم همواره سوال آنها باشد.

این مسوول یادآور شد: فداکاری قشر کارگری با وجود اینکه حقوق‌های آنها در دوران تحریم به تعویق افتاد و با مشکلاتی مواجه بودند، در حفظ چرخه اقتصادی امتداد پیدا کرد و همواره سربلند بودند.

سردار نقدی تاکید کرد: امروز در حالیکه فصل خوشه چینی دستاوردهای ایجاد شده در کشور مهیا شده است، دشمنان رو به ذلت و نکبت هستند و هر روز شکستی از آنها را مشاهده می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمن تلاش می‌کند در این فصل موفقیت ما، فضا را غبارآلود کند تا از حقیقت دور شویم و درصدد است با سوء استفاده از مشکلات معیشتی و اقتصادی ما پیروزی‌های بزرگ را مخفی کند.

وی بیداری و آگاهسازی ملت از توطئه‌های دشمنان را مهم دانست و بیان کرد: تشریح پیشرفت‌ها و پیروزی ملت قهرمان نیازمند جهاد تبیین است و دستاوردها باید به خوبی معرفی شود.

این مسوول با اشاره به دستیابی کشورمان به پیشرفت‌های بزرگ در صنعت نظامی و دفاعی، گفت: روزگاری کشورهای بیگانه حتی از دادن سیم خاردار به ما ممانعت می‌کردند اما اکنون همین کشورها متقاضی خرید دستاوردهای نظامی ایران اسلامی هستند.

سردار نقدی اضافه کرد: امروزه قدرت‌های بزرگ تسلیحاتی دنیا از صنایع نظامی کشورمان درخواست خرید پیشرفته‌ترین تسلیحات پدافندی و پهپادی را دارند.

وی گفت: کشورمان از آن دوره که حتی نمی‌توانست خمپاره ۶۰ میلیمتری بسازد، به جایی رسیده است که ماهواره پرتاب می‌کند و این شگفتی‌ها باید تبیین شود که چگونه حاصل شد و محصول علم و فناوری ۴۴ سال گذشته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز دنیا به ملت ما در مبارزه با ظلم و ستم اقتدا کرده است، گفت: دشمنان امروزه با بحران های واقعی و جدی مواجه شده اند به طوریکه آمریکا ۳۳ هزار میلیارد دلار بدهی دارد که همه ساله نزدیک به ۲ هزار میلیارد دلار به این بدهی اضافه می شود و تصور داشتند که می توانند صاحب کشورهای عراق، روسیه و کشورمان شوند اما موج مقاومت و ایستادگی مردم باعث شد تا آنها به سودی که از تجاوز کسب می کردند، دست نیابند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مدنی، گفت: پیروزی ۲۲ بهمن را مرهون شرافت و فداکاری این شهید هستیم و اگر تانک‌ها به موقع به تهران نمی‌رسید، مشخص نبود چه اتفاقی پیش می‌آمد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود، گفت: سال گذشته دشمنان غربی با استفاده از رسانه های دروغین خود، فوت طبیعی یک خانم را جنجال آفرینی کردند تا در دوره موفقیت و پیشرفت های کشورمان، فضای داخلی غبارآلود شود.

وی اظهار داشت: سال گذشته خانمی در مقابل دوربین ها و جمع ده ها خانم همانند خودش دچار مرگ طبیعی شد اما دشمن با ابزار رسانه ای جنجال دروغین را ایجاد کرد، اوج این دروغ پردازی ها به حدی بود که مقامات غربی برای تحت تاثیر قرار دادن مردم، خیابان ها و ساختمان های خود را به نام این خانم نامگذاری کرده و او را شهید و کشته شده قلمداد کردند.

سردار نقدی بیان کرد: آنها نیروی انتظامی ما را متهم به قتل کردند در حالیکه دوربین ها گواه واقعیت بود و حاضران در صحنه شهادت دادند که هیچ ضرب و شتمی صورت نگرفت و مرگ آن خانم اتفاق درونی جسم او بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: تمام رسانه های معاند نیز بسیج شدند تا فضای کشورمان را با دروغ پردازی ها غبارآلود کنند.

وی خاطرنشان کرد: این در حالیست که پلیس بیگانه با فشار دادن پای خود بر گلوی یک سیاه پوست، باعث مرگ او شد و این صحنه را جهانیان به تماشا نشستند و سند واضح داشت اما یک فوت معمولی در کشورمان را تبدیل به قتل کردند.

سردار نقدی افزود: با جهاد تبیین نباید اجازه داد فضا غبارآلود شود و هوشیاری و بیداری ملت در برابر واقعیت ها مهمترین هدف است.

اجلاسیه شهدای کارگری و کارفرمایی در چارچوب کنگره هشت هزار شهید استان همدان با حضور اقشار مختلف کارگری در حسینیه امام (ره) این شهر برگزار شد./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها