چرا مخبر امروز به کهریزک رفت؟

کد خبر: 1244568

معاون اول رئیس‌جمهور از شهر پروتئین شباهنگ، مرکز عرضه مستقیم محصولات پروتئینی در منطقه کهریزک تهران بازدید کرد.

 چرا مخبر امروز به کهریزک رفت؟

محمد مخبر بعدازظهر امروز با همراهی وزیر جهاد کشاورزی جهت نظارت میدانی بر نحوه توزیع گوشت، مرغ و تخم مرغ در استان تهران به منطقه کهریزک رفت و در مجتمع سردخانه‌های گوشت و مرغ شباهنگ که بیش از 15 هزار تن ظرفیت دارد، حاضر شد تا وضعیت ذخیره پروتئینی استان های تهران، قم و البرز را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.

بازدید از انبارهای منفی چهل درجه، خطوط قطعه‌بندی و بسته‌بندی و کامیون های حمل بهداشتی گوشت و مرغ قسمت های مختلف این مجتمع بزرگ سردخانه ای بود که نحوه فعالیت و کارکرد آنها توسط مدیران حاضر برای معاون اول رئیس‌جمهور تشریح شد.

مخبر با حضور در بخش‌های جدید و در حال ساخت این مجتمع از حمایت و پشتیبانی دولت برای گسترش و توسعه اینگونه مجتمع ها و باراندازهای بزرگ نگهداری، عرضه و توزیع اقلام پروتئینی در اطراف شهر تهران خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تکمیل، تجهیز و بهینه سازی این مراکز بتوان بخشی از فعالیت های مجتمع های عرضه در داخل شهر تهران را به این اماکن منتقل کرد.

مخبر پس از این بازدید، در یکی از فروشگاه‌های زنجیره ای بزرگ شهر تهران حاضر شد که اقلام پروتئینی خود را از این گروه مراکز تامین می کند.

وی با بازدید از بخش های مختلف فروش این فروشگاه اعم از مواد پروتئینی، بهداشتی، خوراکی و... وضعیت فراوانی و قیمت اقلام و کالاها را مورد بررسی قرار داد و برخی کمبودها را به مدیران فروشگاه گوشزد کرد.

وی در ضمن این بازدید با تعدادی از شهروندان تهرانی حاضر در فروشگاه نیز به گفتگو پرداخت و برخی گلایه های آنها را از مسئولان فروشگاه و مدیران وزارت جهاد کشاورزی پیگیری کرد و خواستار رسیدگی و رفع آنها شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها