صادق کوشکی در گفت‌وگو با «فردا»:

محدود‌کردن رقابت بین قالیباف و رئیسی آدرس غلط دادن است

کد خبر: 1256540

استاد دانشگاه گفت:در شهرهای بزرگ افرادی را داریم که نسل جدید جریان اصلاحات هستند و در مجلس آینده حضور خواهند داشت. گروه دیگر نسل جدید جوان انقلابی هستند که تعریف جدیدی از گرایش انقلابی را ارائه می‌دهند.

محدود‌کردن رقابت بین قالیباف و رئیسی آدرس غلط دادن است

گروه سیاست سایت فردا: اصلاح طلبان در شگردی جدید سعی در ایجاد اختلاف بین جریان انقلاب را دارند و نمونه واضحش صحبت های حسین مرعشی است که گفته «رقابت این دوره از انتخابات بین قالیباف و رئیسی است».

صادق کوشکی در گفت‌وگو با خبرنگار فردا درباره رقابت رئیسی و قالیباف براساس ادعای حسین مرعشی گفت: این ادعا واقعی نیست چون نیروهای متفاوتی در صحنه هستند و این نوع محدود کردن صحنه انتخابات روایت غلطی است. گروه های مستقلی در میدان رقابت حضور دارند که در بسیاری از شهرستان ها تعیین کننده هستند.

وی افزود: گروه های مستقل شهرستانی در معادلات درون مجلس نیز نقش محوری دارند و تأثیر گذارند بنابراین همیشه یک رکن ثابت انتخابات بودند و در این دوره نیز همین طور هستند. اینکه برخی بخواهند رقابت را بین دو گروه خاص تعریف کنند، قطعا روایت درستی نیست.

تحلیلگر مسائل سیاسی یادآور شد: ما در شهرهای بزرگ افرادی را داریم که نسل جدید جریان اصلاحات هستند، اینها در مجلس آینده حضور خواهند داشت. گروه دیگر نسل جوان انقلابی هستند که به هیچ وجه گرایش سنتی موسوم به اصولگرا را قبول ندارند و تعریف جدیدی از گرایش انقلابی را ارائه می دهند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها