محبوبیت روحانی افت قابل توجهی داشته است

کد خبر: 604552

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: این حزب به هیچ وجه از نامزدی آقای روحانی در انتخابات سال آینده حمایت نخواهد کرد.

مرآت: حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه نظرسنجی ها نشان می دهد محبوبیت آقای روحانی افت قابل توجهی داشته است اظهار کرد: این حزب به هیچ وجه از نامزدی آقای روحانی در انتخابات سال آینده حمایت نخواهد کرد.
ترقی در خصوص گزینه نهایی حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نیز گفت: اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه بر روی آقای مصطفی میرسلیم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری در حال تبادل نظر و جمع بندی نهایی هستند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه ادامه داد: البته این موضوع هنوز به صورت رسمی از سوی حزب اعلام نشده است که آقای حبیبی به عنوان دبیرکل حزب موتلفه بزودی آنرا اعلام خواهند کرد.
وی از معرفی نامزد نهایی حزب موتلفه به شورای ائتلاف اصولگرایان در اوایل دی ماه خبر داد و افزود: دلایل این انتخاب در بیانیه رسمی حزب به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.
ترقی به سیاست اجماع حداکثری حزب موتلفه با سایر گروه های اصولگرا اشاره کرد و گفت: بدون تردید حزب موتلفه در جهت وحدت ائتلاف اصولگرایان حرکت می کند و در تلاش است از نامزد مورد نظر خود در این ائتلاف دفاع کند.

این چهره اصولگرا در مورد نقض برجام توسط آمریکا نیز اظهار کرد: اقدامات مسئولان کشورمان در پاسخ به این نقض آشکار متناسب با اقدام آمریکایی ها نبوده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت