اصولگرایان آویزان حاکمیت هستند/ پیشنهاد دولت در سایه را من مطرح کردم/ جمنا نمی‌تواند تشکیلاتی رفتار کند/ عدم انتقال قدرت به جوانان موجب شکاف سیاسی می‌شود

کد خبر: 801802

من چند بار گفته ام بحث دولت در سایه را من مطرح کردم. آقای روحانی که رای آورد من تشکیل دولت در سایه را پیشنهاد کردم. در جمنا هم گفته شد در آنجا هم بحث شد، آقای جلیلی هم رفت بحثی را مطرح کرد. البته من گفتم اشخاص نمی‌توانند دولت در سایه تشکیل دهند، این یک جریان سیاسی است که می‌تواند در این زمینه موفق عمل کند.

سرویس سیاسی فردا؛ جعفربرزگر: جریانات سیاسی فعالیت‌های خود را معطوف به انتخابات می‌کنند تا در آن به پیروزی رسیده و کرسی‌های قدرت را برای پیشبرد اهداف خود تصاحب کنند. در کشور ما هم احزاب و جریانات سیاسی از این قاعده مستثنی نیستد. در همین زمینه جریانات اصولگرا در چند انتخابات اخیر نتوانسته است موفقیت به دست آورد و نتیجه را به اصلاح طلبان واگذار کرده اند. حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز ایران است که در عرصه رسانه‌ای کشور حضور پر رنگی دارد. با او در مورد آسیب شناسی جریان اصولگرایی مصاحبه مفصلی انجام دادیم قسمت دوم این گفتگو تقدیم مخاطبان فرهیخته پایگاه خبری «فردا» می‌شود.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت