واکنش ترقی به ادعای عبدی درباره روی کار آمدن روحانی

کد خبر: 911327

عضو حزب موتلفه با اشاره به خنده‌دار بودن سلب مسئولیت اصلاح‌طلبان در حمایتشان از روحانی گفت: هدف این جریان تنها ماندن در قدرت است حتی اگر این مسئله به قیمت کنار آمدن با میانه‌رو‌ها باشد.

ترقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ارزیابی اظهارات عبدی مبنی بر اینکه مسئولیت روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم بر عهده اصلاح‌طلبان نیست، اظهار کرد: این موضوع خنده دار است چراکه جریان سیاسی از یک طرف از دولت حمایت می‌کند و هیچ انتقادی نسبت به عملکرد دولت ندارد و ۹۰ درصد پست‌های دولتی را در سطح کشور تصاحب کرده است.

وی ادامه داد: اینکه اکنون اصلاح‌طلبان بگویند هیچ مسئولیتی در این دولت ندارند، مردم این حرف را نمی‌پذیرند و این امر را فریب افکار عمومی می‌دانند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان اداره کشور را به عهده گرفتند، ولی قادر نیستند کشور را اداره کنند، بنابراین کسانی که برنامه درستی برای اداره کشور ندارند، نباید پیشنهادی برای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

ترقی با اشاره به اینکه یکی از استراتژی‌های اصلاح طلبان یارگیری از میان اصولگرایان میانه‌رو است، خاطر نشان کرد: جریان اصلاحات برای اینکه بتوانند خودشان را در قدرت حفظ کنند؛ حاضرند که با اصولگرایان میانه‌رو ائتلاف کنند چراکه اصل برای اصلاح‌طلب‌ها ماندن در قدرت و از دست ندادن این مولفه است، حتی این قدرت به قیمت کنار آمدن با میانه رو‌ها باشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت