واکنش یک نماینده به تعطیلی روزنامه «وطن امروز»

کد خبر: 949893

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: بعید می‌دانم که علت تعطیلی روزنامه «وطن امروز» صرفا مشکلات مالی باشد و قطعا در پشت پرده این ماجرا مسائل دیگری وجود دارد که باید روشن شود.

خبرگزاری مهر: محمدجواد ابطحی در واکنش به تعطیلی روزنامه وطن امروز، گفت: مدت زیادی بود که روزنامه وطن امروز به دلیل مشکلات مالی با تعداد صفحات کمی منتشر می‌شد.

وی افزود: البته بنده بعید می‌دانم که علت تعطیلی این روزنامه صرفا مشکلات مالی باشد و قطعا در پشت پرده این ماجرا مسائل دیگری وجود دارد که باید روشن شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند تا به نحوی منتقدانش را از دور خارج کند، تصریح کرد: چندی پیش رئیس‌جمهور گفت که از بستن دهان منتقدان و رقیبان به خدا پناه می‌برم که این مساله نشان می‌دهد این دولت تا چه حد از شنیدن حرف‌های انتقادی هراس دارد و قطعا آنان سراغ خبرگزاری‌ها و سایت‌های منتقد هم می‌روند و با آنان هم مقابله می‌کنند.

ابطحی تاکیدکرد: دولت فقط با رسانه‌ها در تقابل نیست و با نمایندگان مجلس هم برخورد می‌کند به گونه‌ای که شکایت دولت از نمایندگان مجلس به صرف انتقاد از عملکرد آنان بی سابقه است و تاکنون در هیچ دولتی این چنین نبوده است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه سفارش آگهی‌ها در رسانه‌ها هم با تبعیض بسیار زیادی انجام می‌شود، گفت: معمولا آگهی‌های دستگاه‌های دولتی در رسانه‌های همسوی دولت منتشر می‌شود و کاغذ دولتی هم با حجم زیاد در اختیار آنان قرار می‌گیرد در حالی که رسانه‌های منتقد دولت از چنین مزایایی محروم هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها