نوباوه: جوانگرایی در مجلس لزوماً صحیح نیست

کد خبر: 964656

نماینده سابق مجلس گفت: خیلی از نمایندگان مجلس در گذشته جوان بودند اما خوب کار نمی کردند پس فکر جوان بهتر از فیزیک جوان است و ما باید به این سمت حرکت کنیم.

خبرگزاری ایسنا: نماینده سابق مجلس گفت: خیلی از نمایندگان مجلس در گذشته جوان بودند اما خوب کار نمی کردند پس فکر جوان بهتر از فیزیک جوان است و ما باید به این سمت حرکت کنیم.

بیژن نوباوه پس از حضور در وزارت کشور برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه از تهران وارد انتخابات می‌شوم، اظهار کرد: در مورد اینکه وارد لیست شورای ائتلاف اصولگرایان می‌شوم یا نه فعلا نمی خواهم جوابی بدهم و درباره این موضوع صحبت نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حضورش در انتخابات مغایرتی با جوانگرایی مدنظر رهبری ندارد، گفت: جوانگرایی صحیح است اما در مورد مجلس که حوزه اجرایی نیست و خود قانون هم تا ۷۵ سالگی در این زمینه جا باز کرده است پس جوانان باید کم‌کم وارد مجلس شوند خیلی عالی است.

نوباوه ادامه داد: قطعاً نیروی جوان در مجلس بهتر کار می‌کند اما این موضوع نمی‌تواند جای تجربه را بگیرد، چرا که مجلس جای تجربه تازه نیست و آدم یک سال طول می‌کشد تا فرق طرح و لایحه را بفهمد.

این نماینده سابق مجلس مدعی شد: خیلی از نمایندگان در دوره هشتم و نهم جوان بودند اما خوب کار نمی کردند پس باید گفت جوانگرایی به معنای جوان فکر کردن هم است. به نظرم فکر جوان بهتر از فیزیک جوان است ما باید به این سمت حرکت کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت