کریمی قدوسی: نمایندگان مجلس از گرانی بنزین اطلاعی نداشتند

کد خبر: 964679

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه آقای لاریجانی در نشست خبری اعلام کردند من به نمایندگان درباره گرانی بنزین اطلاع دادم، چنین چیزی نیست.

خبرگزاری فارس: جواد کریمی قدوسی عصر امروز در جمع خبرنگاران درباره جریان قیمت بنزین در مجلس گفت: ما در جلسه غیرعلنی حدود یک ماه قبل از تصویب قیمت بنزین صبح تا ظهر چهار ساعت جلسه داشتیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه وزیر صمت، وزیر نفت و آقای نوبخت صحبت کردند و نمایندگان موافق و مخالف بحث کردند که در آخر فقط فعال شدن کارت سوخت رأی آورد و سر افزایش قیمت بنزین هیچ پیشنهادی رأی نیاورد.

وی افزود: ما مطمئن بودیم که برای قیمت بنزین اتفاقی نمی‌افتد و اینکه آقای لاریجانی در نشست خبری گفتند من در مجلس روز سه‌شنبه اعلام کرده بودم، چنین چیزی نبود.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه من در آن جلسه روز سه‌شنبه حضور داشتم، بیان کرد: ما در جلسه دیگری سر قضیه هدفمندی یارانه‌ها بحث کردیم که به هر ایرانی در ماه حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یارانه تعلق می‌گیرد که به دلیل هوشمند نبودن، بعضی ۴۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند و برخی ۳ میلیون تومان نصیبشان می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تنها در انتهای آن جلسه آقای لاریجانی گفت که «ما سر این قضیه با سران قوا هم یک کاری انجام می‌دهیم» فقط در همین حد بود و جلسات ضبط و مکتوب شده مجلس نیز شاهد هستند.

وی با بیان اینکه در حقیقت نمایندگان مجلس از گرانی بنزین خبری نداشتند، توضیح داد: هیچکس آن روز و در آن جلسه نفهمید که منظور آقای لاریجانی این بود که مصوبه دو هفته قبل مجلس را زیر پا می‌گذارند و بنزین را گران می‌کنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت