انصراف نماینده جنجالی از کاندیداتوری

کد خبر: 964847

عبدالرضارحمانی فضلی وزیر کشور در واپسین دقایق مهلت قانونی ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای بازدید، وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شد.

خبرگزاری فارس: وزیر کشور در واپسین دقایق مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس برای بازدید، وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شد.

عبدالرضارحمانی فضلی وزیر کشور در واپسین دقایق مهلت قانونی ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای بازدید، وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شد.

وزیر کشور در جریان این بازدید از آخرین روند نام‌نویسی داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم مطلع شد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری تهران ضمن بازدید از روند ثبت نام داوطلبین در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امیدوارم انشاءالله کار با همین هماهنگی در مراحل بعد هم ادامه یابد و ما امسال هم انتخابات خوب و با شکوهی داشته باشیم.

وی با اشاره به آخرین آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: آماری که آلان گرفتم حدود ۱۴ هزار نفر است که نسبت به دور قبل که حدود ۱۲ هزار نفر بود، ۲ هزار نفر تا الآن افزایش داریم.

رحمانی فضلی ادامه داد: تا کنون ۲۷۲۲ نفر در تهران تا امروز ثبت نام کرده‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به نا آرامی های اخیر مردم حضور پر شوری در انتخابات خواهند داشت،‌ تصریح کرد: اولا وقتی از مردم صحبت میکنیم با ۸۰ میلیون نفر طرف هستیم، علیرغم اینکه ناراضی بوده و یا نقد داشته باشند، مردم ما اهل تفکیک مسائل هستند و می‌دانند که اگر میخواهند وضعیت مساعد و مشکلات حل شود، به دست خود مردم خواهد بود؛ یعنی تجلی اراده مردم، نمایندگان مجلس می‌شوند و اینها هستند که در حل مسائل قانون‌گذاری و نظارت کمک می‌کنند.

وزیر کشور تاکید کرد: بنابراین مردم فهیم و با شعور ما هم برای آنکه از این اختیارشان استفاده کنند و هم برای اینکه تاثیر گذاری خود را به نهایت برسانند، و کسانی که ایران امن و توسعه یافته را می‌خواهند مثل همه کسانی که ثبت نام کرده اند، حتما حضور خوبی خواهند داشت.

وی افزود: چون در قبل از ثبت نام‌ها هم از من این سؤال را پرسیدند که با توجه به شرایط فکر می‌کنید که نامزدهای این دوره مانند دوره قبلی ۱۲ هزار نفر خواهند شد و من همین پاسخ را به آنها دادم و دیدیم که ۲ هزار نفر افزایش یافتند و انشاءالله بیشتر هم خواهد شد.

وی در مورد زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس تاکید کرد: زمان ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای نیز تمدید نخواهد شد.

«پروانه سلحشوری» از کاندیداتوری در انتخابات مجلس خودداری کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از حضور در انتخابات مجلس یازدهم خودداری کرد.

پروانه سلحشوری با انتشار بیانیه‌ای انتقادی نسبت به آنچه تحدید جایگاه مجلس خواند گفت که تصمیم به عدم شرکت در انتخابات مجلس یازدهم گرفته است.

ثبت نام پژمانفر از مشهد

نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری مشهد برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت