وزیر صنعت تحت فشارهای سیاسی برای انتصابات قرار نگیرد

کد خبر: 988623

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رحمانی وزیر صمت نباید تحت فشار انتصاب برخی افراد قرار گرفته و در اثر لابی‌های مختلف تصمیم‌گیری کند.

وزیر صنعت تحت فشارهای سیاسی برای انتصابات قرار نگیرد
خبرگزاری فارس: حجت‌السلام علیرضا سلیمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ، درباره برخی انتصابات در وزارت صنعت اظهار داشت: از آقای رحمانی که در سوابق و فعالیت‌هایش نمایندگی مجلس و ریاست کمیسیون وجود دارد تعجب می‌کنم که در مورد انتصابات در وزارتخانه متبوعش چرا اینگونه رفتار می‌کند.

وی افزود: به وزیر صمت توصیه می‌کنم که تحت فشار قرار نگرفته و در اثر لابی‌های شدیدی که در مجلس و دولت برای انتصاب برخی افراد قرار نگرفته و با آن مقابله کند.

** وزیر صمت زمام امور را به دیگران نسپارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: متأسفانه برخی افراد به دنبال فشارهای متعدد رحمانی وزیر صنعت هستند تا برخی پست‌های سازمانی و کلیدی این وزارتخانه را تصاحب کنند ولی ما از وی می‌خواهیم که مستقل تصمیم گرفته و اجازه ندهد دیگران زمام امور وزارت صنعت، معدن و تجارت را در دست بگیرند.

سلیمی خاطرنشان کرد: به وزیر صمت توصیه می‌کنم که ماشین امضای دیگران نشود.

** رحمانی اجازه ندهد برایش تصمیم بگیرند

وی خاطرنشان کرد:‌وزیر صمت نباید طوری رفتار و اقدام کند که دیگران برایش تصمیم گرفته و تعیین کنند که چه کسی معاون و چه کسی مدیرکل و چه کسی عضو هیأت مدیره شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: رحمانی نباید شایسته‌سالاری در انتصاباتش اجرایی کند بلکه باید بکوشد افرادی که دارای شاخص‌های مدیریتی مطلوب هستند مسؤولیت بپذیرند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها