انتقاد نماینده مجلس از نحوه برکنار وزیر صمت

کد خبر: 993691

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نحوه برکناری آقای رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عجیب بود، اگر استیضاح مصلحت نیست، عزل وزیر صمت در شرایط کنونی چه مصلحتی داشت.

خبرگزاری تسنیم: علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت) قوه مقننه و در تذکر شفاهی گفت: نحوه برکناری آقای رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عجیب بود، اگر استیضاح مصلحت نیست، عزل وزیر صمت در شرایط کنونی چه مصلحتی داشت.

وی افزود: رئیس جمهور باید به جای توبیخ آقای رحمانی به دلیل رایزنی نکردن ایشان برای موافقت نمایندگان با تفکیک وزارت بازرگانی، ایشان را به دلیل افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها توبیخ می‌کرد.

نماینده محلات در مجلس با بیان اینکه آقای نوبخت مطرح می‌کند مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی به ما ارتباطی ندارد، اضافه کرد: حال که چنین است مدیرعامل شستا نیز باید توسط کارگران انتخاب شود اگر مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی ارتباطی به دولت ندارد چگونه سهام مجموعه‌های زیر مجموعه شستا در بورس عرضه شده است.

نماینده مردم در مجلس دهم خواستار رسیدگی به وضعیت قرارداد‌های کارکنان بهداشت و درمان شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده، گفت: واگذاری شستا در بورس با تصمیم این سازمان بود و اشکالی در این خصوص وجود ندارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت