شاکری: باید اسرائیل را در صحنه بین الملل منزوی کنیم

کد خبر: 994329

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: ما باید از طریق برگزاری نشست‌های متعدد، رژیم صهیونیستی را در صحنه بین المللی منزوی کنیم و همه جهانیان باید نسبت به جنایت‌های آنان هوشیار شوند.

خبرگزاری مهر: منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: ما باید از طریق برگزاری نشست‌های متعدد، رژیم صهیونیستی را در صحنه بین المللی منزوی کنیم و همه جهانیان باید نسبت به جنایت‌های آنان هوشیار شوند.

اقبال شاکری با تأکید بر ضرورت بزرگداشت روز جهانی قدس، گفت: روز قدس تبدیل به یک نماد بین المللی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم اشغالگر قدس شده است و در این روز همه آزادی خواهان جهان از حقوق مردم فلسطین دفاع و اشغالگری قدس را محکوم می‌کنند.

وی افزود: روز قدس فرصتی را فراهم می‌کند که مردم جهان را نسبت به موضوع آزادی فلسطین هوشیار نگه دارد و نگذارد که این مسئله مهم به دست فراموشی سپرده شود.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تأکید کرد: هر چقدر ابعاد مختلف روز قدس را به جهانیان نشان دهیم، فشار بین المللی برای نابودی رژیم صهیونیستی بیشتر می‌شود و جهانیان مطالبه بیشتری برای آزادی فلسطین خواهند داشت.

شاکری بیان کرد: همچنین باید سمینار‌ها و کنفرانس‌هایی برای نشان دادن ظلم‌ها و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در اقصی نقاط دنیا برگزار شود و مطلب مهمتر آن است که ما باید رژیم صهیونیستی را در صحنه بین المللی منزوی کنیم و اجازه ندهیم که آنان در عرصه بین المللی عرض اندام کنند.

وی گفت: ما باید آنقدر جهانیان را نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی هوشیار کنیم که هیچ کشوری با اسرائیل قرارداد یا معاهده بین المللی منعقد نکند. اجازه ندهند که سفارت خانه‌های اسرائیل در کشورهایشان فعالیت کند و کالا‌های آنان را مصرف نکنند که موارد این چنینی به انزوای بین المللی رژیم صهیونیستی می‌انجامد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشورمان و شرایط خاصی که از این لحاظ وجود دارد، ممکن است راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته برگزار نشود، اما در این شرایط می‌توان از فضای مجازی به خوبی استفاده کرد و نشست‌های مجازی سراسری و جهانی را در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی برگزار کرد.

شاکری خاطرنشان کرد: بنده پیشنهاد دیگری هم دارم مبنی بر اینکه اگر مراجع تقلید اجازه دهند، خوب است نماز جماعت در روز جهانی قدس به شکلی مناسب و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود.

وی بیان کرد: از آنجایی که نماز جمعه در فضای باز برگزار می‌شود، می‌توان این اقدام را انجام داد که در نتیجه نماز جماعتی به طول چندین کیلومتر برگزار می‌شود و این صفوف نماز جماعت در روز جهانی قدس پیام خوبی برای جهانیان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت