اکبری تالارپشتی: مجلس یازدهم از دعوا‌های جناحی پرهیز خواهد کرد

کد خبر: 996105

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: مسلماً نمایندگان مجلس یازدهم با وحدت و اقتدار ریاست مجلس، هیئت رئیسه و روسای کمیسیون‌ها را در فضای کارآمدی و پاسخ به مطالبات مردم انتخاب خواهند کرد.

خبرگزاری تسنیم :عزت‌الله تالارپشتی منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه دولت باید برنامه تامین اجتماعی را ارتقا دهد تا اقشار آسیب‌پذیر از حداقل معیشت و خدمات برخوردارباشند، اظهار داشت: خدمات و فداکاری‌های مسئولان تأمین امنیت کشور در اوج اقتدار و افتخار است که می‌تواند الگو و سرلوحه باشد، اما متأسفانه مسئولان تأمین معیشت مردم در حضیض غفلت هستند.

وی افزود: امروز که غربی‌ها و آمریکا علیه ملت ایران جنگ اقتصادی تحمیلی به راه انداخته‌اند، با اتکا به توان داخلی و اعتماد به جوانان و ملت خودمان پیروز حتمی این میدان خواهیم بود.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم به موضوع خودروسازان اشاره و تصریح کرد: ما امروز نیازمند مدل کارآمد و اقتصادی در ساختار خودروسازی‌ها بدون دخالت دولت هستیم. خودروسازان کشور در یک ساختار معیوب گرفتار هزینه‌هایی هستند که دولت با سیاست‌های غلط و دخالت‌های ناروا و غیرقانونی برای‌شان ایجاد می‌کند.

تالارپشتی خاطر نشان کرد: خودروسازی‌ها همواره حیاط خلوت دولت‌ها برای امتیازدادن‌ها و جابجایی مدیران موردنظر بوده‌اند وگرنه اگر دولت دخالت نکند همین شبکه منابع انسانی و مدیران موجود می‌توانند تحول اساسی در خودروسازی ایجاد و با دنیا رقابت کنند.

وی هم‌چنین به لزوم تدوین و اجرای نظامات جامع تولید، توزیع، بانکی و پولی، مالیاتی، تعرفه، صادرات و واردات، بیمه و تأمین اجتماعی و ترانسپورت (حمل ونقل) توسط مجلس و دولت اشاره و تاکید کرد.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس هشتم در این‌باره گفت: اگر این نظامات تعریف، تدوین و اجرایی شود می‌تواند فضای کسب و کار را متحول نماید. دولت باید آن‌چنان برنامه تأمین اجتماعی را ارتقا دهد که اقشار آسیب‌پذیر از حداقل معیشت و خدمات برخوردار باشند.

تالارپشتی اظهار داشت: مسلماً نمایندگان مجلس یازدهم با وحدت و اقتدار ریاست مجلس، هیئت رئیسه و روسای کمیسیون‌ها را در فضای کارآمدی و پاسخ به مطالبات مردم انتخاب خواهند کرد و گرفتار لابی‌های هدایت شده از طرف جریان دولت و تفرقه‌افکنانه برخی جریان‌های غیر همسو نخواهند شد.

وی تصریح کرد: مجلس یازدهم قطعا برای تحقق مطالبات بر حق مردم از دعوا‌های جناحی بی‌حاصل پرهیز خواهد کرد و در فضای کاری صمیمانه در خدمت مردم خواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها