نوش آبادی: مجلس انقلابی مصالح ملی و کلی نظام را بر مصالح جناحی ترجیح می‌دهد

کد خبر: 996453

منتخب مجلس یازدهم گفت: شاخصه اصلی یک نماینده انقلابی و مجلس انقلابی؛ ولایتمداری، رعایت تقوا، مبارزه با فساد، عدالتخواهی و آرمانگرایی است.

نوش آبادی: مجلس انقلابی مصالح ملی و کلی نظام را بر مصالح جناحی ترجیح می‌دهد

خبرگزاری تسنیم: منتخب مجلس یازدهم گفت: شاخصه اصلی یک نماینده انقلابی و مجلس انقلابی؛ ولایتمداری، رعایت تقوا، مبارزه با فساد، عدالتخواهی و آرمانگرایی است.

حسین نوش آبادی منتخب مردم ورامین، قرچک و پیشوا در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ، با انقلابی و ولایی خواندن اکثریت نمایندگان مجلس یازدهم گفت: اکثریت نمایندگان در این دوره با شعار "اقدام انقلابی و کار جهادی" مورد انتخاب مردم قرار گرفته اند، اکنون که مردم علیرغم مشکلات اقتصادی و معیشتی، افرادی را گزینش کرده اند که با نظام و انقلاب و ولایت پیوند خورده اند، بدیهی است مطالبات مردم و سطح انتظارات آنان نیز از این مجلس و نمایندگان آن نسبت به دوره های گذشته افزون تر خواهد بود.

نوش آبادی افزود: نمایندگان این دوره از یک سو باید پایبند شعارهای انقلابی خود باشند و به دور از منافع شخصی و جناحی، فقط دغدغه کار و تلاش و حرکت در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ ارزش های انقلاب را داشته باشند و از طرفی دیگر با تصمیمات درست، منطقی و واقع بینانه، موانع موجود را در راستای تامین مطالبات بحق مردم، برطرف کنند و گام های اساسی را برای زدودن آثار فقر، تبعیض و فساد از کشور بردارند و ضمن صیانت کامل از خود که مانند دیگران به فساد اقتصادی و اخلاقی مبتلا نشوند، با مظاهر فساد مبارزه جدی کنند و بدانند مهمترین شاخصه یک نماینده انقلابی و مجلس انقلابی مبارزه همه جانبه با کسانی است که با استفاده از رانت و سو استفاده از قدرت، به سرمایه های نامشروع رسیده اند و با دهن کجی به آرمانهای انقلاب به فکر زراندوزی و غارت بیت المال افتاده اند.

نوش آبادی در توصیف ویژگی های مجلس انقلابی گفت: مجلس انقلابی، مجلس ولایتمدار، متدین و با تقواست، مجلس انقلابی مجلس آرمانگرا و عدالتخواه است، مجلس انقلابی مجلسی است که شعارهایش با اعمالش یکی باشد.

سفیر سابق ایران در عمان تصریح کرد: مجلس انقلابی، باید حافظ عزت ملی باشد و مرزبندی روشن و شفاف با دشمن داشته باشد، مجلس انقلابی مصالح ملی و کلی نظام را بر مصالح جناحی ترجیح می دهد. مجلس انقلابی و جهادی، صبر و بصیرت دارد، مجلس انقلابی ساده زیست و از اشرافیگری به دور است و در یک کلمه مجلس انقلابی باید متعهد به نظام، انقلاب، ولایت و مردم باشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها