خبر خوش میرتاج الدینی برای مسکن حاشیه نشین‌ها

کد خبر: 996946

نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین استانی به موضوع درگذشت خانم آسیه پناهی ورود کنند و اطلاع رسانی دقیق در این زمینه صورت گیرد.

خبرگزاری فارس: سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف از حادثه‌ای که برای خانم آسیه پناهی رخ داده، اظهار داشت: ما طرح ساماندهی حاشیه نشین‌های شهر‌ها تحت عنوان طرح ملی مسکن انقلاب را در مجلس یازدهم داریم.

وی ادامه داد: این طرح برای خانه اولی‌ها، کسانی که در حاشیه شهر‌ها سکونت می‌کنند و همچنین کسانی که خانه‌هایشان فرسوده است خواهد بود، تا از این طریق بتوانند خانه دار شده و یا آنکه خانه‌های خود را بازسازی کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خاطر نشان کرد: طرح ملی مسکن انقلاب دارای چهار فاز است که یک فاز آن مربوط به حاشیه نشین‌ها می‌شود. خانه این عزیزان را خراب نمی‌کنند بلکه در مکانی مناسب به آن‌ها خانه می‌دهند. مجلس و دولت باید یک فکر اساسی برای این افراد کنند تا از این حوادث پیش نیاید.

میرتاج‌الدینی خاطر نشان کرد: مسئولین استانی باید سریعاً به این پرونده ورود پیدا کنند و اطلاع رسانی دقیق در این زمینه صورت گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت