روح‌الامینی: سلامت مردم خط قرمز نمایندگان است

کد خبر: 998550

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در مورد اجرای طرح ترافیک تهران بین دیدگاه شهرداری تهران و راهور با وزارت بهداشت به خصوص ستاد مقابله با کرونا قطعاً باید نظر وزارت بهداشت اعمال شود.

روح‌الامینی: سلامت مردم خط قرمز نمایندگان است

خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در مورد اجرای طرح ترافیک تهران بین دیدگاه شهرداری تهران و راهور با وزارت بهداشت به خصوص ستاد مقابله با کرونا قطعاً باید نظر وزارت بهداشت اعمال شود.

عبدالحسین روح الامینی در مورد اجرای طرح ترافیک در تهران، گفت: بین دیدگاه شهرداری تهران و راهور با وزارت بهداشت به خصوص ستاد مقابله با کرونا قطعاً باید نظر وزارت بهداشت اعمال شود چرا که مجموعه وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا با توجه به مانیتورینگی که از مبتلایان و بیماران دارند، بهتر از سایر دستگاه‌ها می‌توانند تشخیص دهند چه اتفاقاتی باید بیفتد و رفع محدودیت‌ها باید چگونه باشد.

وی با تاکید بر اینکه درآمد اندک شهرداری تهران از موضوع طرح ترافیک نباید باعث شود که مسئولان شهری در اجرای طرح ترافیک تهران عجله کنند، تصریح کرد: اگر هم موضوع درآمدزایی نیست و مسئله ترافیک شهری مشکلاتی را ایجاد کرده، بهتر است مسئولان راهکارهای دیگری برای رفع ترافیک بیاندیشند تا سلامتی مردم هم به خطر نیفتد و جلوی زنجیره شیوع کرونا هم گرفته شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سلامت مردم از همه مسائل مهمتر است، اظهار داشت: خط قرمز نمایندگان مردم در مجلس یازدهم سلامت مردم است و اگر تصمیماتی در دستگاه‌ها اتخاذ شود که سلامت و جان مردم را به خطر بیاندازد، قطعاً به عنوان وکلای مردم ورود خواهیم کرد و نمی‌گذاریم سوءتدبیرها مشکلاتی را برای مردم ایجاد کند.

روح الامینی با بیان اینکه امیدوارم مسئولان شهری تذکرات وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا را جدی بگیرند و به آن عمل کنند، تصریح کرد: در صورتی که مسئولان شهری به تذکرات ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت توجه نکنند، موضوع را از وزارت کشور پیگیری می‌کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها