وزارت اطلاعات بمب سیاسی و خبری آمریکا را خنثی کرد

کد خبر: 998617

«برایان هوک» در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آورد که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.

خبرآنلاین: مایکل وایت یکی از نظامیان آمریکایی زندانی در ایران طی روزهای اخیر آزاد شد. اقدامی که با واکنش ترامپ روبرو شد و او در پیام هایی پی در پی از ایران بابت آزادی وایت تشکر کرد.

در همین رابطه بخوانید؛

جزئیات مهم از آزادی نظامی آمریکایی زندانی در ایران از زبان مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات امروز جزئیاتی از این مبادله زندانی را روایت کرد. در بخشی از اظهارات این مقام وزارت اطلاعات آمده است؛ «اطلاعات معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات نشان می‌دهد که برخی سیاسیون در آمریکا من جمله «برایان هوک» در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آوردند که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.»

مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات تاکید می کند: همچون گذشته با تیزبینی و اشراف حداکثری اطلاعاتی، هرگونه تحرکات ضد امنیتی سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و بویژه آمریکا در ایران و تحت هر پوششی را با قوت در نطفه خفه خواهیم کرد و با حرفه‌ای ترین روش با آن مقابله می‌کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت