خرید ملک در ترکیه با کمترین هزینه

کد خبر: 1006337

گلدن کی بیش از 15 سال است که در زمینه خرید ملک در ترکیه با کمترین هزینه و سپس اخذ اقامت فعالیت می کند.

خرید ملک در ترکیه با کمترین هزینه زندگی در کشور ترکیه

ترکیه از جمله کشور هایی در خاورمیانه است که با رشد قابل توجه اقتصادی اش، به مقصد و نقطه نظر بسیاری از سرمایه گذاران و همچنین مهاجران تبدیل شده است. شرایط اقتصادی تنها یکی از دلایل انتخاب این کشور نسبت به سایر کشور ها است. اگر نمی دانید باید بگوییم که با خرید ملک در ترکیه می توانید اقامت این کشور محبوب و سرسبز را دریافت کنید.

خرید خانه در ترکیه شرایط خاصی دارد که در سال 2020 نیز تغییراتی در آن اعمال شده است. در این مطلب در رابطه با خرید خانه در ترکیه، مزایای این کار، شرایط و هزینه های خرید املاک توضیحاتی را ارائه کرده ایم.

مزایای خرید ملک در ترکیه

 مزایای خرید ملک در ترکیه

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که کشور ترکیه نسبت به کشور های اروپایی از شرایط اقتصادی بهتری برخوردار است و می توان املاکی با مناسب ترین هزینه خریداری کرد. در زیر به بیان مزایای خرید ملک در ترکیه با کمترین هزینه پرداخته ایم:

 • با سرمایه ای بسیار کمتر از سرمایه مورد نیاز برای خرید خانه در کشور های اروپایی و آمریکا، می توانید خانه ای لوکس و زیبا را از آن خود کنید.
 • از لحاظ اقلیمی، مطبوع بودن آب و هوا و نبودن سختی های سرما و یخبندان، این کشور به بهترین کشور برای گذران زندگی تبدیل شده است.
 • هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین و مناسب است. هر شخصی با هر بودجه ای می تواند خانه ای مناسب خریداری و به مایحتاج زندگی اش نیز دسترسی داشته باشد.
 • دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی در این کشور خوب و به سهولت انجام می پذیرد.
 • با خرید خانه در ترکیه ، می توانید اقامت این کشور پر طرفدار را اخذ بنمایید!
 • غذاهای ترکیه نیز به نوعی می توانند مهاجران زیادی را به سمت این کشور جذب کنند.
 • برای مهاجران ایرانی، به سبب نزدیک بودن فرهنگ های ترکیه و ایران به هم، خرید ملک در این کشور جزء اولویت هایشان است.
 • با خرید ملک در ترکیه، یا با سرمایه کافی و یا با ماندن 5 ساله، می توان ابتدا جهت دریافت اقامت و سپس دریافت پاسپورت ترکیه اقدام کرد.
دسته بندی مالکان ترکیه

سه دسته از سرمایه گذاران و مالکان در ترکیه حضور دارند.

 • دسته اول

افرادی که برای گذراندن تعطیلات در این کشور ملکی را خریداری کرده اند. بسیاری از افراد قصد مهاجرت و زندگی در کشور دیگری را ندارند، و فقط به مسافرت و ماندن های دوره ای در کشور های مورد نظرشان بسنده می کنند. پس دسته اول را افرادی تشکیل می دهند که ویلا و یا آپارتمانی در شهر مورد علاقه شان در ترکیه خریداری و فقط حین سفر به آن مراجعه می کنند.

 • دسته دوم

این دسته را ساکنین خارجی در ترکیه تشکیل می دهند. یعنی مهاجرانی که برای سپری کردن باقی عمر خود، این کشور را برگزیده اند و با خرید ملکی در آن جا، ماندگار شده اند.

 • دسته سوم

دسته سوم را هم سرمایه گذارانی تشکیل می دهند که به جهت ساخت و ساز، زمین هایی را خریداری کرده اند و یا به سبب هزینه های خوب ترکیه به خرید و فروش خانه مشغول هستند.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

چندین سال است که اتباع خارجی روی به خرید ملک در ترکیه آورده اند. در رابطه با موقعیت جغرافیایی این کشور باید بگوییم که بخشی از آن درون آسیا و بخشی درون اروپا واقع شده، که همین امر موجب شده است که آن را اوراسیا بخوانند. پایتخت ترکیه نیز آنکارا است.

همانطور که گفتیم در رابطه با خرید ملک و همچنین دریافت اقامت در این کشور قوانینی وضع شده اند؛ مانند این که با خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 دلار آمریکا می توانید خانه ای مناسب خریده و همچنین اقامت این کشور را دریافت کرد. اما این درصورتی است که به دنبال اخذ حتمی اقامت باشید؛ شما با مبلغی بسیار کمتر هم می توانید خانه و یا ملک در منطقه ای ترکیه خریداری بفرمایید.

به عنوان مثال با 650 هزار لیر (واحد پول ترکیه) می توان ملکی در ترکیه خریداری کرد و به مدت 3 سال اقامت این کشور را اخذ کرد. دلیل اهمیت دریافت اقامت پس از خرید خانه در ترکیه این است که محدودیت های حضور شما در این کشور برطرف خواهند شد.

با تمدید این 3 سال اقامت به 5 سال، می توانید به راحتی تابعیت ترکیه را به دست آورید. تنها نکته ای که بایستی مدنظر قرار دهید این است که طی این مدت تنها می توانید 1 سال را در خارج از ترکیه بگذرانید.

لزومی ندارد برای خرید خانه در ترکیه مبلغ هنگفتی بپردازید، با قیمتی به مراتب پایین تر از 250 هزار دلار و مناسب می توانید خانه ای راحت تهیه بفرمایید و با دریافت مجوز اقامت، و تمدید آن در دوره های زمانی منظم، برای خانواده خود نیز اقامت دریافت کنند.

کودکان اتباع خارجی می توانند به تحصیل در این کشور بپردازند. همچنین پیدا کردن کار و دریافت مجوز آن برای افرادی که اقامت ترکیه را اخذ کرده اند نیز بسیار راحت تر است.

دریافت اقامت ترکیه با اجاره خانه

از جمله سوالاتی که به مراتب پرسیده می شود این است که آیا با اجاره خانه هم می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟ مطابق با آخرین قوانین وضع شده در سال 2020، خیر این امکان وجود ندارد. شما می توانید با هزینه ای مناسب اقدام به اجاره ملک در این کشور کرده و سپس اقدام به اخذ اقامت یه ساله توریستی کنید. در گذشته قابلیت تمدید این نوع اقامت وجود داشت که دیگر این امکان وجود ندارد.

با اقامت توریستی نمی توان به کار و تحصیل در این کشور پرداخت و تنها در صورتی می توان که نوع اقامت را تغییر را داد. در کل اقامت توریستی را نمی توان تمدید کرد مگر در یک صورت که 1 سال مابین اقامت 1 ساله قبلی و جدید فاصله بیوفتد.

حداقل سرمایه خرید ملک در ترکیه

حداقل سرمایه خرید ملک در ترکیه

برای سرمایه گذاری در ترکیه، هیچ محدودیتی وجود ندارد، اما طبیعتا برای خرید ملک یا خانه در ترکیه یک مقدار حداقلی وجود دارد. ابتدا این نکته را عرض کنیم که قیمت خانه در ترکیه به عواملی مانند منطقه، متراژ، سن بنا و ... بستگی دارد. در ترکیه هر متر خانه ارزشی به میزان حداقل 3 هزار تا 5 هزار لیر دارد و برای خرید خانه ای کوچک به حداقل سرمایه ای در حدود 150 هزار لیر احتیاج است.

خدمات گلدن کی در زمینه خرید ملک در ترکیه

به این دقت کنید که هر چقدر هم که اطلاعات دارید و یا در سایت های مختلف به جستجو پرداخته اید، باز هم مواردی هستند که ممکن است از چشمتان دور مانده باشد. قوانین و شرایط به طور مرتب تغییر می کنند و بایستی هر قدم را مطابق با جدید ترین شرایط حاکم بر کشور برداشت.

گلدن کی بیش از 15 سال است که در زمینه خرید ملک در ترکیه با کمترین هزینه و سپس اخذ اقامت فعالیت می کند. بهترین مشاورات و تخصصی ترین راهنمایی ها را از خدمات رایگان وکلای ما دریافت بفرمایید. با مراجعه به سایت brgoldenkey.com از خدمات ویژه و همچنین هدایای ما مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز خرید خانه در ترکیه
 • گذرنامه
 • دریافت کد مالیاتی ترکیه
 • افتتاح حساب در یکی از بانک های ترکیه مطابق با کد مالیاتی دریافتی
 • مدارک مرتبط با محل سکونت سابقتان
 • دو قطعه عکس 3 در 4
مراحل خرید ملک در ترکیه
 • ابتدایی ترین قدم، مراجعه به ترکیه و انتخاب ملک مورد نظرتان است.
 • کارشناس شهرداری ترکیه، ملک را قیمت گذاری می کند.
 • قیمت تعیین شده در سند ثبت می شود.
 • سپس مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک واریز می کنید.
 • هنگام انتقال سند، مبلغ باقی مانده را واریز می کنید.
 • سپس تا کمتر از یک هفته، سند ملک خریداری شده را دریافت می کنید.
 • از به اداره مهاجرت ترکیه رفته و وقت جهت مصاحبه می گیرید.
 • پس از طی مدت زمان مشخص شده، همراه با مدارک به اداره مهاجرت رفته و به سوالاتشان پاسخ می دهید.
 • نهایتا، کارت اقامت یک و یا دو ساله شما، برایتان به آدرس ملک خریداری شده تان ارسال می شود.
 • با استفاده از خدمات گلدن کی، تمامی این مراحل را با اطمینان، بدون هیچ اشکالی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهید.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت